שני עובדים נפגעו בתאונה במתחם חברת סוויספורט ברשות שדות התעופה. העובדים נפגעו ממלגזה שנפלה עליהם ממתקן הרמה (ליפט). מותו של עובד כבן 60 נקבע במקום, ועובד נוסף פונה לבית החולים תל השומר כשהוא במצב קשה עם חבלה רב מערכתית, מורדם ומונשם.  נפתחה חקירה בשיתוף משרד העבודה לבירור נסיבות התאונה.

מתחם חברת סוויספורט ברשות שדות התעופה בו הייתה התאונה ב-23 ביוני 2019. (ללא קרדיט)

פראמדיק מד"א משה גלבשטיין וחובש רפואת חירום במד"א משה גבאי, סיפרו: "כשהגענו למקום ראינו 2 גברים כבני 60 מחוסרי הכרה, לאחר שנפגעו מחפץ כבד שנפל עליהם. מיד התחלנו בהענקת טיפול רפואי מציל חיים. אחד הפצועים נלכד מתחת לחפץ הכבד, ותוך כדי חילוצו הענקנו לו טיפול רפואי שכלל פעולות החייאה. מצבו היה קריטי ונאלצנו לקבוע את מותו. הפצוע השני סבל מפגיעה רב מערכתית, ולאחר טיפול רפואי במקום פינינו אותו לבי"ח כשמצבו קשה והוא מורדם ומונשם". מרשות שדות התעופה נמסר כי האירוע קרה מחוץ לשטח המבצעי של נמל התעופה.

מתחם חברת סוויספורט ברשות שדות התעופה בו הייתה התאונה ב23 ביוני 2019. (ללא קרדיט)

ביום שישי נהרג צעיר בן 20, אשר נמצא בשטח פתוח בקיבוץ שפיים כשהוא מחוסר הכרה עם חבלת ראש קשה, במרחק עשרות מטרים מטרקטור אשר הוביל פלטת בטון והתנגש בצמחיה. חובשים ופארמדיקים של מד"א שהגיעו למקום קבעו את מותו. המשטרה חוקרת את נסיבות האירוע, אך בשלב זה הוגדר על ידי משרד העבודה והמשטרה כתאונת דרכים.