המשטרה הגישה כתב אישום נגד תושב טבריה תושב טבריה בשנות ה-30 לחייו שהתפרע, תקף ואיים על מנהלת מרפאת קופת חולים 'לאומית' בשדרות הרצל בעיר.

התקיפה אירעה ביום ראשון השבוע. שוטרי משטרת ישראל הוזנקו למקום ועצרו את החשוד שהמשיך לאיים על המתלוננת שיפגע בה, וזאת בנוכחות השוטרים. הנאשם נעצר ומעצרו הוארך בבית משפט השלום בטבריה בהתאם לבקשת המשטרה. אתמול (רביעי) הוגש נגדו כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים באמצעות שלוחת תביעות טבריה של משטרת ישראל.

חקירת המשטרה העלתה כי הנאשם הוזעק למרפאה על ידי אשתו שהמתינה עם בתם לרופא. הנאשם התפרץ לחדרו של הרופא בצעקות והלין על כך שבתו עדיין לא נכנסה לקבל טיפול, וזאת בעוד מטופל אחר ישב בחדרו של הרופא. משם, המשיך הנאשם ללכת לעבר חדרה של המתלוננת, שם גידף אותה וצעק עליה: "כוס רבאק, מפגרת מטומטמת" והשליך לעברה כרטיס קופת חולים שפגע בפניה. עוד איים עליה הנאשם כי יהרוג אותה, וכאשר נכחו השוטרים במקום אף איים על המתלוננת כי "ישבור עליה כיסא".

מקופת חולים לאומית נמסר: "לצערנו הרב מתרחשים אירועי אלימות רבים במערכת הבריאות בישראל וזוהי רק דוגמה אחת מהם. אנו מגבים את עובדינו ואת המנהלת שפעלה כשורה ומודים למשטרת ישראל על הסיוע המהיר".