גבריאל כהן בן 58 ממבוא חורון הוא ההרוג ה-48 בתאונות הבנייה לשנת 2019. כהן נפל מסולם במהלך עבודות שיפוצים בהתנחלות נריה ביום שלישי השבוע. הוא פונה לבית החולים שיבא בתל השומר במצב קשה עם חבלת ראש כשהוא מורדם ומונשם, והיום (רביעי) נפטר מפצעיו.

הדס תגרי מהקבוצה למאבק בתאונות בניין כתבה בעמוד הפייסבוק שלה כי "בהתנחלויות שבשטחי הגדה ויהודה ושומרון לא הוחלה חקיקת הבטיחות ולא מתקיים פיקוח של מנהל הבטיחות על בטיחות העובדים במקומות עבודתם." עוד ציינה תגרי כי "גבריאל כהן ז"ל הוא העובד ה-48 שנהרג בתאונות עבודה מתחילת השנה, עלייה תלולה במספר ההרוגים בתאונות עבודה זו השנה השנייה ברציפות."

עוד אתמול נפצע באורח קשה פועל כבן 50 שככל הנראה נפגע ממוט ברזל שנפל עליו באתר בניה ברחוב יואל דב פרס במזכרת בתיה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים תל השומר.

בירושלים, עובד שעבד על גג מבנה נפל על גדר מתכת ופונה במצב בינוני לבית החולים הדסה עין כרם על ידי חובשים ופראמדיקים של מד"א.

היום (רביעי) בשעה 12:54 התקבל במד"א דיווח על עובד בן 48 שככל הנראה נחתך ממסור במהלך עבודות שיפוצים בבית בצפת. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים במצב בינוני.