הישג אדיר לנבחרת הנשים של ישראל בלקרוס. במשחק הגמר שנערך הערב (חמישי) בנתניה. נבחרת ישראל אמנם הפסידה בתוצאה 10:7 לאלופת אירופה נבחרת אנגליה, שזכתה בתואר פעם שלישית ברציפות, אך עדיין מדובר בהישג שיא. מנכ"ל איגוד הלקרוס דיויד לסדיי: "הבנות נתנו את הכל! בנינו משהו מיוחד, זה לא הסוף זו רק ההתחלה, הנבחרת, הוכיחה שהשמים הם הגבול."

ישראל פתחה בצורה נהדרת את אליפות אירופה עם ניצחון 13:2 על נבחרת גרמניה. ישראל המשיכה את משחקי שלב הבתים עם ניצחון חשוב נוסף, הפעם על נבחרת סקוטלנד בתוצאה 12:6. לאחר מכן ישראל ספגה את הפסדה הראשון בטורניר מול אלופת אירופה המכהנת נבחרת אנגליה בתוצאה 3:12. במשחק על המקום השלישי בבית ישראל ניצחה את נבחרת אירלנד במשחק צמוד 12:10 וחתמה את שלב הבתים עם הפסד נוסף, הפעם לנבחרת ווילס בתוצאה 8:12.

נבחרת הנשים של ישראל בלקוס, לאחר הגמר (קרדיט: התאחדות אילת)

נבחרת הנשים לקרוס, לקראת הגמר , קרדיט: עודד קרני

ישראל סיימה את שלב הבתים עם שלוש ניצחונות ושני הפסדים, בעקבות זאת היא סיימה במקום השלישי בבית ועלתה לרבע הגמר מול נבחרת הולנד, עלייה גברה בתוצאה 15:5. בחצי הגמר שוב פעם פגשה ישראל את נבחרת ווילס, הפעם המשחק הסתיים עם ניצחון ישראלי מפתיע בתוצאה 8:5 והעפלה היסטורית לגמר אליפות אירופה. בגמר כאמור נבחרת אנגליה הייתה גדולה על נבחרת ישראל, שהציגה משחק לחימה מצויין לאורך כל הטורניר שהפעם לא הספיק לניצחון.

נשיא התאחדות אילת, אריק קפלן אמר: "נבחרת ישראל הוכיחה שענף הלקרוס חי ובועט במדינת ישראל, מדובר בהישג יוצא מהכלל ,של נבחרת צעירה שגברה על אריות אירופה. העובדה שהנבחרת העפילה ל'גביע העולם' נותנת לנו תמריץ גדול להמשיך לקדם ולהשקיע בתחום."

משחק הלקרוס פורח בשנים האחרונות בישראל ונבחרת הנשים של ישראל מצליחה להביא כל פעם מחדש להפתיע ולהגיע להישגים טובים יותר. נבחרת ישראל סיימה במקום ה-6 באליפות העולם ב-2017 ובמקום הרביעי באליפות אירופה ב-2015.