ההסתדרות השיקה הבוקר (חמישי) את האפליקציה החדשה שלה, אשר תנגיש את שירותי ההסתדרות והנעשה בה לכ-800 אלף החברים ולציבור העובדים בישראל. האפליקציה תציע לחברים הטבות מותאמות אישית של מועדון הצרכנות 'ביחד בשבילך', עדכונים מחדשות ההסתדרות, וכן תכנים מאתר החדשות 'דבר העובדים בארץ ישראל'. לצד זאת ייהנה החבר גם מ'איזור אישי' ובו ארכיון לריכוז ושמירת תלושי השכר, ובעתיד גם מחשבון לחישוב דמי ההבראה להם הוא זכאי. בכניסה הראשונה לאפליקציה יוכל כל משתמש להגדיר את תחומי העניין שלו ולקבל את העדכונים עליהם בהתאם.

"לצד ההישגים לחיזוק מעמד האדם העובד, הארגון מפנה משאבים רבים על מנת לתת ערך גבוה יותר לחברות שלך בהסתדרות", כתב יו"ר ההסתדרות ארנון בר-דוד במכתב לחברי הארגון. "לקראת ציון חגיגות המאה, שיחולו בשנה הבאה, חשוב לי שההסתדרות תמשיך להיות כתובת רלוונטית, אחראית ופורצת דרך". בר דוד הוסיף כי "דווקא כעת, כשיש מי שרוצה להחליש את העובדים במדינת ישראל, אנו נהיה חזקים ומאוחדים מתמיד. נשפר את השירות, נגביר את השקיפות, נהיה חדשניים ונמנף את עוצמת העבודה המאורגנת על מנת שכל עובד ועובדת ירגישו גאווה על השתייכותם להסתדרות".

"בעולם הדיגיטלי אפשר לזהות כל הזמן צרכים נוספים"

יניב לוי יו"ר אגף דוברות הסברה ופרסום (צילום: דוברות ההסתדרות)

"מבחינה טכנולוגית, האפליקציה הזו ניצבת בפסגת הטכנולוגיה" אומר יניב לוי, יו"ר אגף דוברות, הסברה ופרסום בהסתדרות. "בנינו אותה עם חברת Mint שהיא מהמובילות בתחום. המטרה הייתה להתאים לכל עובד ועובד את התכנים הספציפיים שמתאימים לו אישית". על פיתוח הפרויקט מונה מנהל התוכן והדיגיטל באגף, אריק מילמן.

"אנחנו מתכוונים להמשיך ולפתח את האפליקציה כל הזמן, כי בעולם הדיגיטלי אפשר לזהות כל הזמן צרכים נוספים של הגולשים והמשתמשים. נמשיך לפתח אותה כדי לתת את השירות המתקדם והטוב ביותר לחברי ההסתדרות", הוסיף לוי.

האפליקציה כוללת גם מדריך לקריאת תלושי שכר ושורה רחבה של 'שאלות ותשובות' בתחומים מגוונים הנוגעים לעולם העבודה: שכר, פיטורים והתפטרות, פנסיה, עבודות לילה ומשמרות, התאגדות עובדים, העסקה קבלנית, זכויות עובדים עם מוגבלות, מילואים, זכויות נוער בעבודה, פרטיות במקום העבודה, זכויות בשעת חירום וכן זכויות נוער עובד.

להורדת האפליקציה החדשה ניתן להיכנס לחנויות האפליקציות ולחפש "ההסתדרות", או בקישורים הבאים:

  • האפליקציה ב-App Store (למכשירי אייפון עם מערכת הפעלה iOS)
  • האפליקציה בגוגל פליי (ליתר המכשירים עם מערכת הפעלה אנדרואיד, כמו למשל סמסונג, LG, שיאומי וכו')