רכב שנהג בפראות, כך על פי עדי ראייה, עלה על מדרכה עליה עמדו בני המשפחה ופגע בארבעה מהם. התאונה אירעה היום (שבת) ברחוב מלכי ישראל שבקריית גת, ובה נפגעה אישה באורח בינוני, גבר (38) באורח קשה, ילדה (7) באורח קשה, ילדה (5) באורח קשה. שניים מהפצועים פונו במסוק לבית החולים סורוקה. ברכב נהג צעיר (21) ובבדיקה ראשונית נראה כי היו בגופו רמות אלכוהול ברמה הגבוהה מהמותר.

חובש מד"א אמיר פרץ אמר כי "מדובר בתאונת דרכים קשה מאוד. ארבעה הולכי רגל נפגעו מהרכב. גבר כבן 30 וילדה כבת 5 שכבו על אי התנועה כשהם מחוסרי הכרה וסובלים מפגיעות רב מערכתיות קשות מאוד, וסמוך לחלקו הקדמי של הרכב שכבה ילדה כבת 5 שסבלה מחבלה קשה בבטנה. אישה כבת 30 התהלכה במקום התאונה כשהיא סובלת מחבלות בגפיים התחתונות".

פרץ הוסיף כי "הכוחות הגדולים של מד"א שהגיעו לזירה העניקו לפצועים טיפול רפואי מציל חיים, הגבר והילדה שהיו מחוסרי הכרה הורדמו והונשמו והועברו במהירות למסוק מד"א שנחת באזור ופינה אותם לבי"ח סורוקה. שתי הפצועות הנוספות פונו לבית החולים בניידות טיפול נמרץ שלנו כשמצבן קשה ובינוני".

ממשטרת ישראל נמסר כי "מחקירה ראשונית עד כה עולה כי בני המשפחה עמדו על המדרכה לקראת חציית הכביש ורכב פרטי נהוג על ידי צעיר (21) סטה מסיבה שנבדקת בשעה זאת לעבר המדרכה ופגע במשפחה. בבדיקה ראשונית של הנהג עולה כי רמת האלכוהול בגופו ככל הנראה מעבר למותר. הנהג נעצר והועבר לחקירה בתחנת המשטרה". במשטרה אמרה גם כי "זירת התאונה עדיין סגורה לתנועת כלי רכב וציבור הנהגים מתבקש לנסוע ברחובות חלופיים".