בעקבות חג הקורבן ("עיד אל אדחא") שיצוין השבוע יחולו שינויים בתחבורה הציבורית, זאת בשל העובדה שאלפים מבין נהגי התחבורה הציבורית חוגגים את החג. בין התאריכים ה-11 ל-15 באוגוסט (א'-ה'), צפויה ירידה במצבת כוח האדם, וקווי השירות יפעלו במתכונת מצומצמת בכל חברות התחבורה הציבורית. ציבור הנוסעים מתבקש להתעדכן במוקדי השירות לגבי השינויים בלוחות הזמנים בימי החג.

מ'אגד' נמסר כי חלק מהנסיעות הבין עירוניות בתקופה זו תבוצענה באמצעות תגבור אוטובוסים של חברות פרטיות. הציבור מתבקש לשים לב לקווים שמגיעים אל התחנה ולחפש בקדמת האוטובוס את מספר הקו ואת השלט 'בשירות אגד'.

עוד נמסר מ'אגד' כי בעקבות המחסור בנהגים בשרותי התחבורה הציבורית גייסה החברה נהגים רבים לשרות בהם מאות רבות של נהגים ערבים ישראלים, ערבים ממזרח ירושלים בדואים מהנגב והגליל ואחרים. "בשבוע הקרוב אלפי נהגים מוסלמים צפויים להעדר בהסכמה מעבודת הנהיגה. הנהלת אגד הכריזה על גיוס כללי של כל עובדי המטה במינהל ובמוסכים, כמו גם בקרב גימלאי החברה כדי להקטין ככל שניתן את מצוקת קווי השרות בימים קשים אלה."

עוד נמסר מ'אגד' כי "מפת התנועה דוללה בתיאום עם משרד התחבורה ואנו, למרות יום תשעה באב ולמרות יום ראשון הקשה בימות השבוע בשל תנועת חיילי צה״ל בחזרה לבסיסים, נעשה כל מאמץ לתגבר לווסת ולהקטין ככל שניתן את העומסים הצפויים בתחבורה הציבורית בשלושת הימים הראשונים של השבוע הקרוב. ציבור המשתמשים מתבקש להפגין סובלנות, אורך רוח והתחשבות במצב התנועה, בימים אלה."

לפרטים נוספים על השינויים בקווי התחבורה הציבורית ניתן להתעדכן באתר האינטרנט של החברות, בפייסבוק ובמרכזי השרות.