עובד שעסק בעבודת תשתית ברהט, נפגע בתאונת פגע וברח ונהרג. העובד, ואאל אברהים אבו עראם בן 28 תושב יאטה, הוא ההרוג ה-58 השנה בתאונות במקומות העבודה. נהג הרכב החשוד בדריסה הסגיר עצמו במשטרת רהט.

"כשהגענו למקום ראינו גבר מחוסר הכרה. אנשים שהיו במקום סיפרו לנו שהוא נפגע מרכב חולף ונפל לתוך בור" מסר  חובש רפואת חירום במד"א איברהים אבו גרבוע. "חילצנו אותו לכביש וביצענו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא דופק וללא נשימה ומיד התחלנו לבצע בו פעולות החייאה מתקדמות וממושכות שבסופן נקבע מותו".

ואאל אברהים אבו עראם ההרוג בתאונת העבודה ברהט (ללא קרדיט)

כוחות משטרה שהגיעו למקום החלו בחיפושים אחר הרכב הפוגע. במהלך הסריקות אותר הרכב החשוד, והנהג הסגיר עצמו בתחנת רהט. "משטרת ישראל חוקרת את נסיבות התאונה ותפעל להגיע לחקר האמת ולמצות את הדין עם המעורבים באירוע".

הדס תגרי, מנהלת הקבוצה למאבק בתאונות בניין ותעשייה, מסרה בעקבות התאונה כי יש לקוות שחקירת המשטרה ומשרד העבודה והרווחה יבחנו גם מדוע היו העובדים באתר חשופים לתנועת רכבים חולפים המסכנים את בטיחותם.

אמש נפטר  סאלח סולימאן שמס, חקלאי בן 68 מהכפר בוקעאתא שבגולן, אשר נדרס לפני כשבועיים על-ידי טרקטור חקלאי שבבעלותו ליד מג'דל שמס. התאונה ארעה ככל הנראה כשניסה לעצור את הטרקטור שהחל להתדרדר.