וואליד מחאמיד (60), תושב אום אל פחם, נהרג אמש (ראשון) בנפילה מגובה באתר בניה בעיר. מוקדם יותר נהרג בחיפה עובד לאחר שככל הנראה הפעיל מנוף נייד על משאית, ונפגע ממחרטה שנשמטה מהמנוף במפעל 'מסקו אספקת מכונות בע"מ". אלו ההרוגים ה-63 וה-64 בתאונות במקומות העבודה השנה.

האירוע במפעל מסקו התרחש בסביבות השעה 14:50, המשטרה פתחה בחקירה. חוקר של משרד העבודה והרווחה הגיע לזירת האירוע. ההרוג הוא ההרוג ה-63 במספר בתאונות עבודה מקומות העבודה השנה. המשטרה סגרה את הזירה ובודקת את נסיבות האירוע, ומפקח משרד העבודה הגיע למקום.

תאונת עבודה בשדרות ההסתדרות בחיפה (קרדיט: דוברות המשטרה)

חובש בכיר רכוב על אופנוע מד״א, איתי מזור, סיפר כי כשהגענו למקום ראיתי בשביל הגישה סמוך למפעל גבר כבן 50 שוכב מחוסר הכרה, עם חבלת ראש קשה. תוך כדי הבדיקות הרפואיות סיפרו לי שהוא נפצע בזמן עבודתו. הוא היה ללא סימני חיים, ולפראמדיקים של מד"א לא נותר אלא לקבוע את מותו".

בשעה 19:50 נפצע עובד כבן 21 נוסף שככל הנראה נפל מגובה של כשלושה מטרים והובא לחבירה עם צוותי מד"א בכביש 4 סמוך למחלף הדרים. חובשים ופראמדיקים של מד"א פינו אותו לבית החולים בילינסון במצב בינוני עם חבלת ראש.

בשבוע שעבר נהרג אב בית בבניין משרדים בפתח תקווה, בנפילה מהקומה השלישית במהלך עבודתו, וכן נהרגה אילנית טקלה ז"ל, עובדת מערך האבטחה של נמל אשדוד, שנדרסה על ידי משאית במקום עבודתה.​