שני עובדים נפצעו הבוקר (שני) קשה וקשה מאוד כתוצאה מקריסת סל מנוף נייד בגובה כ-15 מטרים, בעת תליית מודעות פרסומת בחניון במרכז מסחרי במעלות תרשיחא. הם פונו במצב קשה למרכז הרפואי לגליל בנהריה, עם פגיעות ראש וגפיים. העובדים, בן 26 ו-41 מקלקיליה ומכפר קאסם, הוכנסו שניהם לניתוחים דחופים ומורכבים. משטרת ישראל פתחה בחקירת נסיבות התאונה בשיתוף חוקרי תאונות עבודה של משרד העבודה והרווחה.

הפראמדיק של מד"א אמיר בוהדנה ושקד אנקונינה סיפרו: "כשהגענו ראינו את משאית המנוף עומדת עם זרועה פתוחה ובסמוך אליה את הפועלים בהכרה כשהם לוכדים בתוך סך המנוף שקרס ונפל מגובה של כ-15 מטר. תוך כדי פעולות החילוץ של הכיבוי שניסרו את הסל ביצענו בדיקות רפואיות והענקנו לפצועים טיפול רפואי שכלל קיבועים, עצירת דימומים ומתן תרופות לשיכוך כאבים. מיד כשהם חולצו העברנו אותם לניידות טיפול נמרץ ופינינו אותם במצב קשה ויציב לבית החולים".

מאוחר יותר, בסביבות השעה 11:30, הובא לתחנת מד"א בקצרין גבר בן 46 עם חבלת ראש. חובשת בכירה במד״א איבון פריימן לוין, סיפרה: ״הפצוע היה בהכרה וסבל מחבלת ראש, הוא סיפר שבזמן עבודה נפל עליו לוח שיש מגובה של כ-3 מטרים. הענקנו לו טיפול רפואי, והוא פונה במסוק מד״א לבית החולים כשמצבו יציב״.

עובד נוסף כבן 27 נפגע בתאונת עבודה ברחוב החיל ברמת גן. מאיחוד הצלה נמסר כי מצבו הוגדר בינוני, וכי פונה לבית החולים בניידת טיפול נמרץ.

אתמול (ראשון) נדרס חייל על ידי מלגזה במחסן מזון בבסיס בצפון הארץ, ופונה לבית החולים רמב"ם כשהוא במצב קשה. המשטרה הצבאית פתחה בחקירת נסיבות התקרית, ובסיומה יועברו הממצאים לבחינת הפרקליטות הצבאית.