אלפי חברי וחברות מועדון ההטבות החברתי "ביחד בשבילך" של ההסתדרות ו-max (לשעבר לאומי קארד), ציינו אמש (ראשון) את הנפקת כרטיס האשראי המשותף ה-100 אלף במועדון, במופע קיץ מיוחד של עידן רייכל.

בנוסף לחברי וחברות המועדון, וביוזמת יו"ר ההסתדרות ארנון בר-דוד, הוזמנו למופע מאה לוחמים מאוגדה 91, המוצבים בגזרה הצפונית שבימים אלה נמצאת בכוננות מוגברת. מתחם המופע כלל גם דוכני מזון, בהם של השף יובל בן-נריה ותערוכת צילומים של זיו קורן, שתיעד את רייכל במשך שני עשורים.

 

מופע קיץ מיוחד של מועדון ההטבות החברתי "ביחד בשבילך" של ההסתדרות ו-max, לרגל הנפקת כרטיס האשראי המשותף ה-100 אלף. (קרדיט: דוברות ההסתדרות)

"ההסתדרות שמה לה למטרה להניף דגלים של חדשנות, התייעלות והגדלת היצע השירותים שאנו מספקים לחברים", אמר בר-דוד לבאי המופע, "מועדון 'ביחד בשבילך' מאפשר לנו לתת לכם דרך נוחה לחסוך בהוצאות השוטפות, ובזכות נאמנותכם כוחו מתעצם מיום ליום. ההסתדרות – הבית של העובדים בישראל – תמשיך להשקיע משאבים רבים לקידום רווחת החברים, העובדים והגמלאים, וכחלק מכך נוסיף ונספק לכם את התמורה הצרכנית הטובה ביותר באמצעות מועדון 'ביחד בשבילך'". עוד הוסיף בר-דוד כי "אנו שמחים לארח כאן הערב את החיילים מאוגדה 91 אשר עושים לילות כימים בהגנה על גבולה הצפוני של המדינה, ולאפשר להם פסק זמן קצר מפעילותם השוטפת."

מנכ"ל ההסתדרות וראש מטה יו"ר ההסתדרות, עו"ד אופיר אלקלעי, אמר כי "למועדון 'ביחד בשבילך' חלק מרכזי במהפכת השירות שההסתדרות מובילה. אני מודה לכל חברי המועדון בכלל ובפרט לאלה שהגיעו למופע, שבאופן יום יומי מביעים את אמונם במוצר המצוין שהם מקבלים וממשיכים לרכוש באמצעות המועדון ולממש את ההטבות המשתלמות שהוא מציע. מתוך הכרה בערך הרב שהוא טומן בחובו, אנו מבטיחים להמשיך להשקיע במועדון ולתת למענכם, חברי ההסתדרות, את השירותים והמחירים האטרקטיביים ביותר."

מופע קיץ מיוחד של מועדון ההטבות החברתי "ביחד בשבילך" של ההסתדרות ו-max, לרגל הנפקת כרטיס האשראי המשותף ה-100 אלף. (קרדיט: דוברות ההסתדרות)

רון פאינרו, מנכ״ל max, שהשתתף גם הוא באירוע, אמר כי "אני שמח מאוד שאנחנו במקס זכינו בשותפות אתכם ואני גאה מאוד שאנחנו חוגגים היום יחד כבר 100 אלף שותפים וחברים במועדון 'ביחד בשבילך'. אנחנו במקס נמשיך להעמיק ולהרחיב את שיתוף הפעולה כדי לשמור עבורכם על מועדון צרכנות שווה ומפנק. במקסימום. מבטיח שביחד עם הסתדרות העובדים החדשה נעשה את הדברים ביחד, בשבילכם."

מנכ"ל מועדון "ביחד בשבילך", איל קרוליצקי הוסיף כי "אמש חגגנו 100 אלף כרטיסי אשראי במועדון באירוע חגיגי ומושקע שכלל הופעה של הפרויקט של עידן רייכל. זהו הישג חסר תקדים למועדון מהסוג שלנו, והוא מעיד על הערך המוסף האמיתי שאנחנו יודעים לתת לחברי ההסתדרות. מכרנו למעלה מ-4,000 כרטיסים במחירים חברתיים ונוחים לכל כיס. המופע הזה, כמו אירועים סגורים אחרים שערכנו בעבר לחברי מועדון, הוא חלק מהפעילות השוטפת והמיוחדת שאנחנו מביאים לחברי 'ביחד בשבילך'. עד סוף השנה וכן במהלך השנה הבאה נמשיך לפעול ולייצר פעילויות ייחודיות ולהביא לחברי ההסתדרות והמועדון מגוון מבצעים והטבות שאין להם מתחרים בשוק".