מתעמלת הקרקע האמריקאית סימון ביילס ממשיכה לעשות היסטוריה. ביילס בת ה-22 הפכה ביום שלישי לשיאנית המדליות לנשים באליפויות העולם בהתעמלות קרקע. נבחרת הנשים האמריקאית זכתה בתואר הקבוצתי בפעם החמישית ברציפות. בעקבות הניצחון ביילס זכתה במדליה ה-21 ובכך עקפה את מתעמלת הקרקע הרוסיה סבטלנה חורקינה.

ביילס זכתה במדליית הזהב ה-15 שלה באליפות העולם והעפילה במקביל לגמר הקרב-רב ולארבעה גמרים אישיים. המטרה הבאה שלה, אותה ככל הנראה תשיג במהלך אליפות העולם הנוכחית, היא שבירת השיא לגברים ולנשים של ויטלי שצ'רבו הבלרוסי המחזיק ב-23 מדליות באליפות העולם.

ביילס הפתיעה ואמרה לתקשורת האמריקאית לאחר הניצחון הגדול, דברים שמראים תחושת מיצוי מסויים של הספורטאית. "לפעמים אני פשוט רוצה לפרוש. ביום אחר אנחנו מגיעות לכאן ואני מרגישה שאני שונאת את התחושה הזאת ואני לא מבינה למה אני מכריחה את עצמי להמשיך לעשות זאת. אני שונאת את ההרגשה הזו, כאילו אני הולכת להקיא לפני. אבל, את יודעת, אנחנו אוהבות את הריגוש שבדבר. זה מזכיר לי לעולם לא לוותר, כי יום אחד לא תהיה לי הזדמנות לקבל את התחושה הזו."

אנחנו כנראה נמצאים בשלבי הקריירה האחרונים של מתעמלת קרקע הגדולה בהיסטוריה ששוברת כמעט כל שיא אפשרי ושולטת ביד רמה בכל תחרות בה היא משתתפת. ביילס היא מתעמלת אגדית שלא בטוח שנראה כמוה בשנים הקרובות, אז כדאי לנו להוקיר כל רגע שלה באליפות העולם הזאת ובאולימפיאדה המתקרבת.