תושב לוד בן 41 נעצר אמש (ראשון) בחשד כי הבריח לבית החולים בקלקליה עובד בניין שנפגע באתר בנייה בראש העין, ולא דיווח על כך למד"א או למשטרת ישראל. מותו של מאהר עזאת שעת' בן ה-48 נקבע בבית החולים, והוא ההרוג ה-73 בשנה זו במקומות העבודה בישראל.

מאהר עזאת שעת', מקלקיליה הוא ההרוג בתאונה בראש העין (ללא קרדיט)

ככל הנראה, דיווח הצוות הרפואי בבית החולים על האירוע למשטרה הפלסטינית, אשר עצרה את החשוד והעבירה אותו לידי משטרת ישראל. ממשטרת ישראל נמסר: "אתמול התקבל במשטרת ישראל דיווח מהמשטרה הפלסטינית על גבר, תושב לוד בן 41, שהגיע לביה"ח בקלקיליה עם אדם נוסף, בן 48 תושב שטחים, שמותו נקבע בביה"ח. הגבר נעצר על ידי המשטרה הפלסטינית והועבר לידי משטרת ישראל. היום בסביבות השעה 12:00 יובא החשוד לדיון בהארכת מעצרו בבימ"ש השלום בפ"ת. נסיבות האירוע נחקרות".

בנוסף, בשעה 11:00 היום נפגע פועל (כבן 30) שנפל מגובה כ-3 מטרים באתר בנייה בדרך הים בכפר סבא ופונה על ידי מד"א במצב בינוני עם חבלות בפנים לבית החולים מאיר.

עובד נוסף (כבן 40) נפל בשעה 11:20 מגובה 5 מטרים באתר בנייה ברחוב אנצו סירנו בגבעתיים, ופונה על ידי מד"א במצב בינוני עם חבלה בגב לבית החולים שיבא בתל השומר.

אמש בשעות אחר הצהרים נפגע עובד כבן 28 לאחר שככל הנראה נפל לבור סמוך למפעל ליד אשדוד. הוא פונה על ידי מד"א בהכרה ובמצב בינוני עם חבלות בפלג גופו העליון לבית החולים אסותא באשדוד.