מוסא פאוזי, ילד בן 12, נהרג הבוקר (שלישי) בהתהפכות טרקטור בשטח פתוח סמוך ליישוב הבדואי ביר הדאג' בנגב הצפוני. בתחילה לא היה ברור האם התאונה מסווגת כתאונת דרכים או תאונת עבודה, אך חוקרי המשטרה שהגיעו למקום הכריעו וקבעו כי מדובר בתאונת עבודה. הילד הוא ההרוג ה-74 בתאונות עבודה בשנת 2019.

פראמדיק מד"א מייק פרז סיפר כי בסמוך לטרקטור שכב הנער כשהוא מחוסר הכרה עם חבלות קשות בכל חלקי גופו כשאנשים במקום מבצעים בו פעולות החייאה בהדרכה טלפונית מחובש במוקד מד"א. "ביצענו בדיקות רפואיות אבל הנער היה ללא סימני חיים ובסיוע רופא מקומי נקבע מותו".

פאוזי הוא הנער השלישי שנהרג השנה באירועים בהם היו מעורבים כלי עבודה ממונעים. ביולי השנה נהרג מחמוד חאמד בהתהפכות מלגזה עליה ככל הנראה נהג במפעל בירושלים, וב-20 בספטמבר נדרס שאפיק פיאק אבו אלקיען באיזור התעשייה ברהט. העסקת בני נוער בהפעלת כלים כבדים אסורה כמובן, מה גם שכלים אלו דורשים רישיון נהיגה ולעיתים גם רישיון הפעלה מיוחד. כמובן שעל מעסיקי בני נוער חלה חובה מוגברת לשימת דגש על בטיחות בעבודה. גיל העבודה המינימלי המותר בהתאם לחוק עבודת הנוער הוא 15 שנה.

בצהריים מת מפצעיו שאדי עמאשה (35) ממג'דל שמס, שנפל היום מגובה שלוש קומות באתר בניה ביישוב ונפטר כעבור שעות בבית החולים זיו בצפת. עמאשה ז"ל הוא ההרוג ה-75 בתאונות עבודה מאז תחילת השנה.

מוקדם יותר היום נפגע עובד בן 63 בסביבות השעה 8:00 בבוקר במפעל ברחוב אליהו איתן בראשון לציון מלוחות זכוכית שנפלו עליו, ופונה על-ידי מד"א במצב קשה עם חבלות בפלג גופו העליון לבית החולים איכילוב.