גבר כבן 50 הצית את עצמו אתמול (ראשון) באולם דיונים בבית משפט השלום בבאר שבע. צוות של מד"א שהוזעק למקום פינה את הפצוע לבית החולים סורוקה, כשהוא במצב קשה, עם כוויות בכל חלקי גופוו כשהוא מורדם ומונשם. שוטרי משטרת חשראל פתחו בחקירה.

על פי מסמכי בית המשפט בדיון הראשון שהתקיים בענייניו של הפצוע, המואשם כי איים בפגיעה בפקידת קבלה בקופת חולים בעיר, הוא שלף כלי שנראה כמו סכין קטנה ומאולתרת ואיים לפגוע בעצמו, עד שכוחות האבטחה פינו אתות מהמקום. לדיון נוסף, שנערך בחודש אפריל, לא התייצב כלל.

לפי פוטוקול הדיון, האיש נכנס לאולם, לפני בואו של השופט צבי פורר. במקום נכחו הקלדנית, התובעת ומתורגמנית .הקלדנית הציגה לו את המתורגמנית לשפה הצרפתית. מיד לאחר מכן, כך על פי ההודעה, אמר הנאשם מספר דברים בשפה הצרפתית ,שלף בקבוק עם נוזל דליק, שפך את הנוזל על גופו והצית את עצמו והנוכחים באולם לפעול על מנת לכבות את הדליקה. עו"ד ליאור כהן מהסנגוריה הציבורית נכנס ללשכת השופטים, ולקח משם מטף כיבוי על מנת לכבות את הדליקה שאחזה באיש.

חובש רפואת חירום רכוב על אופנוע במד"א מאיר לסרי סיפר כי "כשהגענו למקום ראינו גבר כבן 50 שוכב בהכרה כשהוא סובל מכוויות קשות בכל חלקי גופו ואנשים במקום מכבים את האש שאחזה בבגדיו עם מטף. הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים שכלל הרדמה והנשמה ומתן תרופות לשיכוך כאבים ופינינו אותו במצב קשה לבית החולים."