נבחרת ישראל בכדורגל נשים ספגה אמש (שלישי) הפסד מאכזב מול נבחרת בוסניה. באחד המשחקים החשובים ביותר של מוקדמות יורו 2021, ישראל מפסידה בתוצאה 3:1 מול נבחרת בוסניה באצטדיון סמי עופר בחיפה מול 900 אוהדים שבאו לעודד למרות העברת המשחק לחיפה ברגע האחרון בשל המצב הביטחוני. בעקבות ההפסד, ישראל נמצאת במקום הרביעי בבית עם רק נקודה אחת ב-4 משחקים.

נבחרת ישראל אירחה את נבחרת בוסניה, לאחר תיקו מאכזב בשבוע שעבר במלטה. ישראל קיוותה להשיג את הניצחון הראשון שלה בטורניר המוקדמות, במשחק הביתי בקרב בין שתי הנבחרות שמתחרות על המקום השלישי בבית. ישראל הפסידה בגלל טעויות קשות בהגנה וחוסר דקות משחק בעקבות הפגרה הבלתי נגמרת של ליגת העל שלא פעילה כבר כמעט חצי שנה. זמן ארוך מדי הפוגע אנושות בנבחרת הלאומית. רק בסוף החודש תפתח הליגה מחדש.

גבי בורשטיין מאמן נבחרת ישראל נשים בכדורגל. (קרדיט: ההתאחדות לכדורגל בישראל)

ישראל פתחה טוב יותר את המשחק. הנבחרת תקפה בכל הכוח עם המון התלהבות והגיעה כבר בדקה השלישית לכיבוש שער היתרון. מור אפרים קבלה כדור בתוך הרחבה ובהמון נחישות הצליחה להתנער משחקנית ההגנה הבוסנית ומזווית קשה כבשה. 1:0 לישראל. בדקה ה-28 סופיה קריישומוביץ' יצאה להתקפה מתפרצת, עקפה את השוערת חנית שוורץ והשוותה ל-1:1.

לאחר השער, בוסניה השתלטה לגמרי על המשחק ותקפה ללא הפסקה את השער הישראלי. בדקה ה-37, בעקבות טעות של חנית שוורץ, הכדור הגיע לדיאנה ספאסוייביץ' שבעטה מחוץ לרחבה כדור שעבר מעל לידיים של חנית שוורץ. 2:1 לבוסניה.

במחצית השנייה נבחרת ישראל הייתה טובה יותר ולחצה על השער הבוסני. בדקה ה-57 הגיעו השחקניות להזדמנות מצוינת. שרון בק קיבלה את הכדור ברחבה והסיטה אותו למרואן עוואד שבעטה לקורה והחוצה. בדקה ה-79 בוסניה יצאה למתפרצת קטלנית בסופה כבשה מריה אלכסיץ' את השער שסגר עניין. 3:1 בסיום לבוסניה. ישראל חייבת להשתפר לקראת המשחקים הבאים בטורניר.