בתום הליך זיהוי רשמי והודעה שנמסרה למשפחה, אישרה הבוקר (שישי) המשטרה מאשרים כי הנער שאותר הבוקר בנחל עין יפעם ללא רוח חיים הנו הנעדר עמרי אבו ג'נב  בן ה-14 מירכא. צעיר בן 23 שהיה על הטרקטורון עם אבו ג'נב הצליח להיחלץ. זהו ההרוג השני בסופה השבוע, אחרי שאתמול נהרג מג'ד קאסם סואעד, בן 27 מהכפר ואדי סלאמה, לאחר שנסחף בנחל צלמון שליד כרמיאל.

בתום סריקות שהחלו אתמול לאיתור תושב ירכא שנסחף בנחל עין יפעם סמוך לכפר, נטלו חלק כוחות רבים של משטרה, כב"ה, יחידת אווירית ויחידות החילוץ של משטרת ישראל, נמאה כאמור גופתו של הנער.

חיפושים אחר הנער הנעדר באיזור "וואדי אל מג'נונה" (מעיין "עין יפעם"), בין ירכא לג'ת. (קרדיט: דוברות כב"ה)

סואעד יצא מביתו לסגור את שער הדיר של העיזים אותם הוא מגדל בסמוך לנחל חילזון. משבושש לחזור הביתה הודיעו בני משפחתו למשטרה על העדרו. כוחות החילוץ של משטרת ישראל בגיפים וברגל, בליווי מסוק יחד עם לוחמי האש הוזנקו לחפש את הגבר אשר מכוניתו נמצאה בסמוך לנחל. חובשי מד"א ביצעו בו פעולות החייאה ופינו אותו לבית החולים זיו בצפת – שם, לאחר מאמצי החייאה, קבעו הרופאים את מותו.

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

חובש בכיר במד"א ענאן בדארנה סיפר: "קיבלנו דיווח על גבר שנסחף בזרם המים ולאחר סריקות ארוכות הוא אותר ע"י אזרחים ונמשה מהמים מחוסר הכרה. הוא היה ללא דופק וללא נשימה וסבל מהיפותרמיה קשה. הענקנו לו טיפול רפואי וביצענו בו פעולות החייאה מתקדמות תוך כדי חימום גופו והוא פונה במצב קריטי תוך המשך טיפול רפואי מציל חיים לבית החולים."