גרמניה ופולין נפגשו אמש למשחק שהיה אמור להציב רף חדש של עניין ליורו 2016. הטורניר שסובל השנה ממיעוט שערים וריבוי כותרות ועניין במה שקורה ברחובות צרפת וביציעים – ממשיך לנפק משחקים מנמנמים בלי פואנטה.

על אף הכוכבים הרבים שרצו על הדשא, המחצית הראשונה הסתיימה כמעט ללא אירועים מיוחדים. הגרמנים אמנם החזיקו יותר בכדור, אך לא הצליחו להגיע למצבים של ממש, למעט מסירה מצויינת של מולר מהאגף השמאלי לטוני קרוס שלא הצליח להגיע טוב לכדור, שיכול היה לפתוח את המשחק. מן הצד השני היה זה לבנדובסקי בדקה ה-41 שיכול היה להיות במצב הבקעה מצוין כשקיבל כדור 35 מטר מהשער, אלמלא היה נתפס בנבדל בעקבות בריחה מצוינת ליישור קו של בואטנג.

המחצית השניה הייתה דווקא אנרגטית יותר, אך ההגנה הפולנית עשתה עבודה מצויינת כשלא נתנה ללחץ הגרמני להוביל לאיומים של ממש על השער.

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

בדקה ה-65 טוני קרוס שיחרר בעיטה אדירה מ-20 מטרים שעולה מעל למשקוף.

בדקה ה 68 הפולנים יצאו להתקפה מתפרצת, אך מיליק החמיץ ואיפשר לגרמנים להשיב במתפרצת משלהם. אוזיל הגיע למצב מצוין. פביאנסקי הדף את הכדור לקרן.

המשחק נגמר כשגרמניה ופולין רושמות 0:0 ראשון בטורניר, וגורמות להדחה של אוקראינה. קשה להגיד שהקבוצות ניהלו משחק הגנתי, אבל גם התקפה של ממש לא ראינו היום. מגרמניה הגדולה, וגם מפולין המבטיחה ציפינו למשחק עם יותר שפיץ.

אמש דווח כי האוהדים הרוסים שהורחקו למוסקבה, הספיקו בדרך לפצוע קשה שני תיירים ספרדים. בדרבי הבריטי הצליחה אנגליה לחזור מפיגור משער של ביל (42) ולנצח בזמן פציעות את ווילס 2:1 משערים של וארדי (56) וסטרידג' (91). באיצטדיון בליון, אוהד של צפון אירלנד קיבל התקף לב במהלך צפייה במשחק נגד אוקראינה ונפטר. האוהד לא הספיק לראות את נבחרתו מנצחת את האוקראינים 2:0.