סוף השבוע הגיע ואיתו גם עלייה ברמות החום. מזג האוויר היום (שישי) ׁׁצפוי להיות מעונן חלקית עד נאה עם עלייה בטמפרטורות. בטבריה יעמדו הטמפרטורות על 37 מעלות ביום ו22 בלילה, בחיפה 27-21, בתל אביב 29-22, בבאר שבע 34-19, ובאילת 39-26 מעלות. הלילה יהיה בהיר עד מעונן חלקית ברוב חלקי הארץ. מחר יעלו הטמפרטורות עוד יותר ויהיה חם מהרגיל. בתחילת השבוע הבא צפוי להיות חם אפילו יותר.

משרד הפנים מבקש לחדד את הוראות הבטיחות לרחצה בים לטובת אלו מכם שמתכננים לצאת מהבית הממוזג אל החופים: על המתרחצים להישמע להוראות המצילים והפקחים. הכניסה למים מותרת בתחום המסומן כמותר לרחצה בלבד – את רשימת החופים המוכרים ניתן למצוא כאן.

במהלך הבילוי בחוף הים יש לשים לב לדגל המוצב על סוכת המציל: דגל לבן – משמעותו שהרחצה מותרת, דגל אדום משמעותו שהים מסוכן ואפשר להתרחץ רק בתחום המוגבל, דגל שחור מתריע כי הרחצה אסור בהחלט.

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

המבלים בים עם ילדים מתבקשים לשמור עמם על קשר עין. ילד עד גיל תשע לא נכנס למים לבדו. יש לשים לב כי כל המצופים המתנפחים גורמים להיסחפות מהירה למים –  מותר להיכנס לים עם מצופים רק כאשר הדגל לבן ובליווי מבוגר אחראי. וכמובן, כשיוצאים מאזור החוף יש לוודא שכל הילדים נמצאים ואף אחד לא נשכח מאחור.