זה לא סוד שרב שחקניות ושופטות כדורגל לא מצליחות באמת להתפרנס מהענף ועובדות במקביל בעבודה נוספת. ג'ודית רומאנו, ירגרטזה פרננדז ואלנה פאלז, שלוש שופטות כדורגל ספרדיות, שמו את המשרוקית בצד ומקדישות את כל כולן לעבודתן השנייה והעיקרית במקצועות הרפואה, כחלק מהמאבק המשותף בנגיף הקורונה. ירגרטזה פרננדז פונה לאזרחים הספרדים ומבקשת "אנחנו עובדים באינטנסיביות ועם מקרים רבים שמאובחנים כחולי וירוס קורונה. בשביל כולם, תישארו בבקשה בבית ותעזרו לנו לא להפיץ עוד יותר את המחלה".

שלוש השופטות עובדות בליגת הנשים הבכירה בספרד, שתיים מהן משמשות במקביל כשופטות קו בליגות הגברים. רומאנו היא שופטת הקו היחידה בליגה השניה, פרננדז היא הקוונית הקו היחידה בליגה השלישית לגברים.

רומאנו היא רופאה מרדימה בבית חולים באוביידו, אשר התגברה בעצמה כנערה על מחלת הלוקמיה. פאלז היא מיילדת בפלנסיה ופרננדז עובדת כרגע כאחות מאבחנת חולי קורונה בבית חולים בבילבאו. שלושתן התראיינו בקצרה לאתר ההתאחדות הכדורגל הספרדי, לפאלז היה חשוב לשדר מסר אופטימי לעם הספרדי בימים הקשים של חוסר הוודאות "עם המאמץ של כולם, אנחנו הולכים להתגבר על זה ביחד".  גם רומאנו מצטרפת לרוח האופטימית וממשיכה את הקו עם מסר מעולם הספורט "אנחנו קבוצה וביחד ננצח".