ההתאחדות לכדורגל הודיעה היום על סיום העונה של ליגות הנשים בכדורגל, והכריזה על מובילת הליגה, מ.כ.נ. רמת השרון, כאלופה. עוד נמסר מההתאחדות כי "ההחלטה לגבי עליות וירידות בליגות הנשים תתקבל בשלב מאוחר יותר מכיוון שקיימת כוונה לבצע רפורמה בליגות הללו". בעקבות משבר הקורונה ליגות הכדורגל בישראל נעצרו ב-13 במרץ ולא יחזרו לפעילות השנה. לצד כדורגל הנשים, גם הליגות החובבניות: ליגות א-ג' גברים וליגות הנערים והנערות לא יחזרו לפעילות העונה.

אחרי 14 מחזורים בליגת העל, הובילה רמת השרון את הליגה בפער של חמש נקודות ממ.ס קרית גת שבמקום. עד סיום העונה נשארו, על הנייר, שישה משחקי פלייאוף, שאמור בוטלו. האלופה הטרייה תשתתף בעונה הבאה בליגת האלופות.

טבלת ליגת העל לנשים בכדורגל, עונת 2019-2020, מחזור 14 (גרפיקה: אידאה)

על להחלטה לסיים את העונה בכל ליגות הגברים והנשים החובבניות אמר יו"ר ההתאחדות, אורן חסון כי "עם פרוץ משבר הקורונה בעולם ובישראל, היה ברור כי השפעתו על הספורט בכלל והכדורגל בפרט תהיה חסרת תקדים בכל היבט. בחודש האחרון פעל צוות חשיבה שכלל את כל בעלי התפקיד הרלוונטיים בהנהלה ובארגון, וככל שהלך וחלף הזמן והמצב לא השתנה, כך שניתן יהיה לדבר על חזרה לפעילות של אימונים ו/או משחקים, לא נותרה בידי ברירה אלא להעלות בפני הנהלת ההתאחדות, כפי שהתחייבתי, בכינוס מיוחד באמצעות שיחת וידאו, את ההצעה לסיום עונת 2019/20".

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

עוד הוסיף כי "לאחר יותר מחודש בו לא נערכו אימונים, לא התקיימה פעילות ספורטיבית מאורגנת ולא טופחו המגרשים, יהא זה נאיבי לדבר על אפשרות לחדש את הליגות. זאת אולי ההחלטה הקשה ביותר שקיבלה הנהלת ההתאחדות, היא ודאי קשה לי מאוד כיו"ר, אבל היא מתבקשת בצוק העתים הנוכחי. אני מאמין, שואף ופועל תמיד להכרעות ספורטיביות על כר הדשא, אלא שחוסר היכולת לנוכח משבר הקורונה להיות על כר הדשא חייב קבלת החלטות והכרעות על השולחן".​