פועל כבן 35 שעבד באתר בנייה ברחוב החרושת 14 בכפר סבא נפצע קשה היום (רביעי) כתוצאה מנפילה מגובה של כ-8 מטרים. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים מאיר במצב קשה עם פגיעה רב מערכתית.

זוהי התאונה הרביעית שהתרחשה שהתרחשה באתר בניייה ביומיים האחרונים. אתמול בבוקר נהרג עובד לאחר שנפל מגובה באתר פרויקט Nine של קבוצת גבאי בתל-אביב. . העובד (40) הוא אזרח זר מסין שנפל מגובה שלוש קומות ונחבט באורח קטלני ממוטות ברזל שעליהם נפל. מותו נקבע במקום, כך לפי הקואליציה למאבק בתאונות בניין. הפועל הוא ההרוג ה-19 בתאונות בניין מתחילת השנה.

אתמול (שלישי) בערב נפצע נער פלסטיני בן 17 שעבד באתר פרוייקט גינדי ברחוב קרליבך בתל אביב, כך על פי הקואליציה למאבק בתאונות בניין. הוא פונה לבית החולים במצב בינוני, בהכרה, עם חבלה בפלג גופו העליון. נסיבות הפציעה אינן ידועות.

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

מוקדם יותר אתמול נמסר למד"א מרחב איילון על פועל כבן 35 (תושב השטחים) שנפל מגובה של כשמונה מטרים באתר בנייה ברחוב צבי הירשפלד בראשון לציון. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים אסף הרופא במצב בינוני יציב ובהכרה.

הקואליציה למאבק בתאונות בניין מבקשת מהציבור הרחב עזרה בתיעוד האתרים בהם מתרחשות תאונות. אם התרחשה תאונה בקרבתכם, וודאו את זהות אתר התאונה, צלמו את האתר ואת שלט הקבלן המבצע, שאלו האם היו במקום חוקרי משטרה ומפקחי משרד הכלכלה והאם הוצא צו להפסקת העבודות במקום, בררו פרטים אודות הפצוע ומצבו.