שרת התרבות מירי רגב מונתה אתמול להיות שרת התחבורה בממשלת נתניהו-גנץ (ובעוד שנה וחצי תמונה לשרת החוץ). רגב החליטה על פיטורי מנכ״לית המשרד קרן טרנר השוהה בחופשת לידה, וארגוני נשים ביקרו את ההחלטה.

יו״ר נעמת, חגית פאר, אמרה ״מצער מאד שהפעולה הראשונה של השרה, היא לפטר עובדת בתקופת לידה והורות. לא רק שזוהי התנהלות אנטי פמיניסטית אלא שהיא פשוט בלתי חוקית. כנראה שהשרה רגב זקוקה לקורס מזורז בחוקי העבודה, ובמקביל לקורס מקיף בנושאים מגדריים. נעמת תשמח לסייע לה בכך״.

השרה מירי רגב הגיבה היום לביקורת וכתבה ״בואו נשים סוף לספינים ולמסכת השקרים. דבר ידוע הוא שכל שר המגיע למשרד חדש ממנה את מנכ״לו שהוא איש אמונו, על מנת לקדם את תפיסת עולמו של השר הנכנס. אמש שוחחתי עם קרן טרנר שיחה אישית וטובה והודעתי לה על כוונתי למנות מנכ״ל חדש במשרד כמקובל, על מנת שלא תשמע זאת דרך התקשורת״.

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

״בטרם שיחתי עימה פניתי לנציב שירות המדינה״ הוסיפה רגב ״וביקשתי לוודא שכל זכויותיה תישמרנה. וכך יהיה. טרנר עשתה ועושה עבודה מקצועית וטובה במשרד התחבורה ואני מברכת אותה ומעריכה אותה על כך. לכל יפי הנפש והמצקצקים אולי ראוי גם הפעם פשוט לומר את האמת וקצת להרגיע, בוודאי לפני כניסת שבת.״