דבר העובדים בארץ ישראל
menu
יום חמישי כ"ה בשבט תשפ"ב 27.01.22
histadrut
Created by rgb media Powered by Salamandra
© כל הזכויות שמורות לדבר העובדים בארץ ישראל
מירי רגב

עבודה / שרת התחבורה הנכנסת פיטרה את קרן טרנר, ארגוני הנשים ביקרו, רגב: זכויותיה יישמרו

יו״ר נעמת: ״מצער מאד שהפעולה הראשונה של השרה, היא לפטר עובדת בתקופת לידה והורות״, מירי רגב: ״בואו נשים סוף לספינים ולמסכת השקרים. כל שר המגיע למשרד חדש ממנה את מנכ״לו שהוא איש אמונו״

"התקציב יפגע בחלקאים, בנשים, אנשי צבא ומשטרה שחסכו כל החיים שלהם בפנסיות, בעובדי שירות הדואר" (צילום ארכיון: יונתן זינדל / פלאש 90).
דבר
צרו קשר עם המערכת:

שרת התרבות מירי רגב מונתה אתמול להיות שרת התחבורה בממשלת נתניהו-גנץ (ובעוד שנה וחצי תמונה לשרת החוץ). רגב החליטה על פיטורי מנכ״לית המשרד קרן טרנר השוהה בחופשת לידה, וארגוני נשים ביקרו את ההחלטה.

יו״ר נעמת, חגית פאר, אמרה ״מצער מאד שהפעולה הראשונה של השרה, היא לפטר עובדת בתקופת לידה והורות. לא רק שזוהי התנהלות אנטי פמיניסטית אלא שהיא פשוט בלתי חוקית. כנראה שהשרה רגב זקוקה לקורס מזורז בחוקי העבודה, ובמקביל לקורס מקיף בנושאים מגדריים. נעמת תשמח לסייע לה בכך״.

השרה מירי רגב הגיבה היום לביקורת וכתבה ״בואו נשים סוף לספינים ולמסכת השקרים. דבר ידוע הוא שכל שר המגיע למשרד חדש ממנה את מנכ״לו שהוא איש אמונו, על מנת לקדם את תפיסת עולמו של השר הנכנס. אמש שוחחתי עם קרן טרנר שיחה אישית וטובה והודעתי לה על כוונתי למנות מנכ״ל חדש במשרד כמקובל, על מנת שלא תשמע זאת דרך התקשורת״.

״בטרם שיחתי עימה פניתי לנציב שירות המדינה״ הוסיפה רגב ״וביקשתי לוודא שכל זכויותיה תישמרנה. וכך יהיה. טרנר עשתה ועושה עבודה מקצועית וטובה במשרד התחבורה ואני מברכת אותה ומעריכה אותה על כך. לכל יפי הנפש והמצקצקים אולי ראוי גם הפעם פשוט לומר את האמת וקצת להרגיע, בוודאי לפני כניסת שבת.״

תגובות

כל העדכונים בזמן אמת

הירשמו לקבלת פושים מאתר החדשות ״דבר״
נרשמת!