אובר מפטרת 3,000 עובדים נוספים

אובר מפטרת במייל 3,000 עובדים נוספים, כך מדווח ה'וול סטריט ג'ורנל'. גל הפיטורים הנוכחי מגיע שבוע בלבד אחרי שהחברה ביצעה פיטורים המוניים של 3,500 עובדים בשיחת זום. מדובר בפיטורים של כרבע מכוח העבודה העולמי של החברה תוך שלושה שבועות.

קרן התאוששות משותפת לגוש היורו

בפעם הראשונה מאז תחילת המשבר, גרמניה וצרפת הסכימו לתמוך בהקמת קרן משותפת להתאוששות של מדינות האיחוד האירופי, בהיקף של 500 מיליארד יורו. כך מדווח הפייננשל טיימס. עד כה נאלצה כל מדינה להתמודד בפני עצמה עם תוצאות המשבר, כאשר המדינות החלשות יותר באיחוד כמו איטליה וספרד, נאלצו להתמודד עם המשבר הבריאותי הקשה ביותר. לפי התכנית, הקרן תאפשר השקעה מרוכזת באזורים החלשים שנפגעו באופן הקשה ביותר מהקורונה.

מערכת הבריאות במומבאי קורסת

הרשויות במומבאי, הבירה הכלכלית של הודו שנפגעה באופן הקשה ביותר מהווירוס, החלו לסרב לאשפוז של חולים בגלל מחסור חמור בציוד רפואי. הפייננשל טיימס מדווח כי בעיר אושרו עד כה 18,000 חולים, שמותחים את יכולת ההתמודדות של מערכת הבריאות שסובלת כבר שנים מתת תקצוב. מלביקה ניראג', רופאה ממומבאי, סיפרה לעיתון שהיא נאלצת לשלוח חולים שמגיעים לבית החולים שלה הביתה בגלל מחסור במיטות, וכי היא עובדת למעשה ללא שכר מאז תחילת המשבר.

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר