עובד בן 47 נהרג הבוקר (ראשון) בנפילה מגובה במהלך עבודתו בשיפוץ מבנה במג'דל שמס. גורמי רפואה נאלצו לקבוע את מותו במקום. שוטרי משטרת ישראל הוזעקו למקום, חוקרי משטרה וזיהוי פלילי אוספים ממצאים בזירה ופתחו בחקירת נסיבות התאונה, בשיתוף עם משרד העבודה והרווחה. זהו ההרוג ה-21 בתאונות עבודה מאז תחילת השנה, וה-12 בענף הבניין.

פראמדיק מד"א אלי אסולין, סיפר: "כשהגענו למקום ראינו את הפועל שוכב מחוסר הכרה ללא דופק וללא נשימה כשהוא סובל מחבלת ראש קשה. ביצענו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו".

מוקדם יותר הבוקר נפצע עובד בן 24 באורח בינוני, בנפילה מגובה באתר בניה ברחוב קאופמן ברחובות. הוא פונה לבית החולים קפלן עם חבלות בגפיים ובאגן.

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

פועל כבן 45 נפגע מחפץ כבד שנפל במפעל באיזור התעשייה ברקן, ביום חמישי האחרון. הוא פונה במצב קשה עם חבלה בגב לבית החולים בילינסון. עובד נוסף, בן 31, נפל מגובה באתר בניה במושב במועצה האזורית עמק יזרעאל ונפגע באורח בינוני. הוא פונה לבית החולים העמק עם חבלה בגפיים.

עובד בן 35 נפגע מחפץ כבד באתר בניה ברחוב הס בהרצליה, ביום שלישי האחרון. הוא פונה לבית החולים בילינסון כשהוא במצב אנוש עם פגיעת ראש קשה, תוך כדי פעולות החייאה. מצבו עדיין אנוש. מדובר בפרוייקט פינוי בינוי, בגובה 5 קומות בביצוע חברת 'דב בינדר חברה לבניין בע"מ'. מפקחי מינהל הבטיחות שהגיעו למקום סגרו את האתר מיידית והמשטרה פתחה בחקירת האירוע.