אישה בת 40 נמצאה דקורה ומחוסרת הכרה בבית בטייבה. חובשים ופראמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום ביצעו בה פעולות החייאה שבסופן קבעו את מותה. משטרת ישראל עצרה את בעלה של האישה ומסרה כי "נסיבות האירוע נבדקות".

מרואן מסארווה ראש סניף איחוד הצלה בטייבה סיפר: "כשהגעתי למקום, יחד עם חובשים נוספים שגרים בסמוך, נתקלנו בגברת ללא רוח חיים לאחר שנדקרה. למרבה הצער נקבע מותה עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבלה".

יו"ר נעמת, חגית פאר, אמרה בתגובה לרצח האישה בטייבה: "גל הטרור נגד נשים נמשך – אנו עדים לעלייה של מאות אחוזים בפניות לקו החירום שלנו בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד. מבלי שאנו יודעים עדיין בוודאות מה הרקע לאירוע בטייבה, ברור לחלוטין שהלחץ הכלכלי המתמשך, האבטלה, הלחצים הנפשיים, כל אלו מובילים לעלייה בתופעת האלימות במשפחה. אני מצפה מקבינט הקורונה לדון לאלתר בגל הטרור הזה ולהפשיר אחת ולתמיד את התכנית למאבק באלימות במשפחה שהיא עצמה אישרה בשנת 2017".

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

ח"כ עאידה תומא-סלימאן אמרה בתגובה לרצח האישה בטייבה: "עוד רצח של אישה. עוד גבר רוצח. עוד חיים שהיה אפשר להציל אם המדינה הייתה שמה את האלימות כלפי נשים בראש סדר העדיפויות. יותר מדי נשים בישראל חיות בבית שהוא מלכודת מוות. החיים שלנו הפקר."

קו החירום של נעמת: 9201*. הקו פועל בימים א'-ה' בשעות 8:00 עד 15:00.