״בימים הקרובים אנחנו נציג תוכנית כלכלית מיוחדת לטפל באתגר הכלכלי של הקורונה שמעסיק עצמאים, אזרחים, בעלי עסקים ועובדים" אמר ראש הממשלה בנימין נתניהו בפתח ישיבת הממשלה היום (ראשון). "זו משימת-על מבחינתי ומבחינת הממשלה. במקביל, אנחנו בעיצומה של מתקפת קורונה מחודשת – התפרצות חזקה מאוד שעולה ומתפשטת גם בעולם וגם אצלנו".

על רקע הגבלת האירועים ל-50 איש בלבד, נפגש הבוקר שר האוצר ישראל כ"ץ עם ראשי התאחדות האולמות וגני האירועים. לפי בעלי האולמות, הבהיר כ"ץ  כי הוא מבין כי הורדת מספר המשתתפים משמעותה סגירת הענף ולכן חייבת המדינה להיערך לפיצוי הענף באופן שימנע את קריסתו.

בפגישה סוכם כי יש להכין תכנית ארוכת טווח שתכלול פיצוי קבוע בהתאם לנזקים אשר ספגו האולמות בפועל, זאת עד אשר יוכל הענף לחזור לשגרה. לבקשת השר כץ יפגשו ראשי ההתאחדות ביום רביעי עם מנכ"לית משרד האוצר לפגישה שמטרתה הצגת מתווה סיוע מקיף לתעשייה.

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

מהתאחדות האולמות וגני האירועים נמסר: "השר כ"ץ זימן אותנו לפגישת חירום מתוך הבנה שהחלטת קבינט הקורונה מביאה לסגירת הענף באופן מוחלט ויש לתת פתרונות מידיים שימנעו את קריסתם של 150 אלף עובדי הענף. גילינו שר שער למצוקות שלנו, וכולנו תקווה שביום רביעי יוצג בפנינו ע"י מנכ"לית משרד האוצר, מתווה אמיתי ומקיף התאם להנחיית השר".​