שר הבריאות יולי אדלשטיין הודיע הבוקר (שלישי) כי ימנה את ד"ר שרון אלרעי, סגנית מנהל בית החולים כרמל לממלאת מקום ראש היחידה לבריאות הציבור. אלרעי תחליף את פרופ' סיגל סדצקי שהודיעה לאחרונה על פרישה מתפקידה. "ד"ר שרון אלרעי מהווה חיזוק משמעותי למערך שירותי הבריאות במשרד ולפעולות לקטיעת שרשרת ההדבקה". כך אמר אדלשטיין, "בכך היא מצטרפת לשני חיזוקים משמעותיים נוספים שהבאתי בשבועות האחרונים: מנכ"ל המשרד פרופ' לוי והפרויקטור פרופ' גמזו. אני בטוח ששלושתם יחד, יביאו בשורה לאזרחי ישראל בפעילות אינטנסיבית אל מול הקורונה. אני מודה לד"ר אלרעי על הירתמותה למערכה וכניסתה מתחת לאלונקה".​

​ד"ר שרון אלרעי, נשואה ואם לארבעה, מתגוררת בחיפה, מומחית בפנימית ובבריאות הציבור וסיימה התמחות במחלות זיהומיות.

בשנים 2013-2010 הייתה שרון האפידמולוגית הראשית של מדינת ניו המפשייר (New Hampshire State Epidemiologist) במסגרת תפקידה הייתה הגורם המנחה והמפקח בנושא בריאות הציבור בהיבט של מחלות זיהומיות במדינת ניו המפשייר, אחראית לחקירת התפרצויות מחלות זיהומיות.

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

נכון להיום ד"ר אלרעי משמשת כסגנית מנהל מרכז רפואי כרמל.

ד"ר אלרעי מיהרה להגיב: "אני מודה על ההזדמנות וגאה להצטרף לצוות המצוין שמוביל את ההתמודדות הלאומית עם משבר הקורונה. אני בטוחה שבשילוב כוחות נוכל לעצור את המגיפה, לנהל חיים תקינים, ולשמור על הבריאות של כולנו".

מנכ"ל משרד הבריאות פרופ' חזי לוי הודה לפרופ' סיגל סדצקי שהודיע על סיום תפקידה: "אנו רוצים להודות לפרופ' סיגל סדצקי על פועלה במשרד הבריאות למען בריאות הציבור ובפרט בתקופת מגיפת הקורונה. נאחל לה הצלחה בהמשך דרכה".