מגזין 'ספורטס אילוסטרייטד' חשף פרשה של התעלמות מהטרדה מינית שבוצעה, לכאורה, בתוך מועדון ה-NBA של דאלאס מאבריקס, שנתיים בלבד לאחר פרשה חמורה של הטרדות מיניות שנחשפה בתוך המועדון.

על-פי החשדות, אישה העובדת בארגון פנתה במכתב לבעלי הקבוצה מארק קיובן בספטמבר 2019 בתלונה שטוני רונזוני, מנהל סגל השחקנים של הקבוצה, תקף אותה מינית במהלך חודש יולי בלאס וגאס. למרות שעברו כבר 10 חודשים, אותו איש הנהלה המשיך בעבודתו במועדון ללא מפריע. כעת היא תבעה את רונזוני בבית המשפט. 

כבר לפני שנתיים, תחקיר של 'ספורטס אילוסטרייטד' חשף פרשה של הטרדות מיניות בתוך המועדון. בתגובה, התנצל קיובן והודיע על שינוי ההתנהלות של הארגון תחתיו. "אני מצטער שלא ראיתי את זה" אמר קיובן, "אני מצטער שלא זיהיתי את זה. אני מקווה שמתוך זה נהיה טובים יותר ונוכל להימנע מכך ונוכל לעזור להפוך את כולם פשוט חכמים יותר מכל העניין".

בתגובה לקרה מינה קיובן את סינטיה מרשל למנכ"לית שתהיה אחראית על שינוי התרבות הפנימית במועדון. בנוסף כחלק מהעונש מה- NBA, המועדון תרם 10 מיליון דולר לארגונים המקדמים נשים בתפקידי מנהיגות ונלחמים באלימות במשפחה.

עורכי דינו של טוני רונזוני מכחישים את ההאשמות לתקיפה מינית. המנכ"לית סינטיה מרשל טוענת שחוקרים מנוסים ששכר המועדון למען ביצוע בדיקה פנימית של הארגון בדקו את האשמות וטענה "זהו התהליך שלנו לחקור לעומק. לא הובאו ראיות לתקיפה מינית".