השר לענייני ירושלים ומורשת, רפי פרץ, הודיע אמש (שבת) בחשבון הטוויטר שלו כי אובחן כחולה קורונה. "עם צאת השבת התברר לצערי כי יצאתי חיובי לבדיקת קורונה שעשיתי ביום שישי. מרגיש כרגע טוב ומאחל רפואה שלמה לכל חולי ישראל", כתב. השר זאב אלקין ומפקד מחוז ירושלים במשטרה ייכנסו גם הם לבידוד בעקבות חשיפה לשר פרץ. בשבוע שעבר אובחן מנכ"ל משרדו ל פרץ, אבי כהן, נמצא כחולה קורונה

ממשטרת ישראל נמסר כי לאור פגישה שנערכה במהלך השבוע בין מפקד מחוז ירושלים, ניצב דורון ידיד, לבין השר פרץ, ולאחר היוועצות עם קצין הרפואה הראשי של המשטרה, ייכנס ניצב ידיד לבידוד. סגן מפקד המחוז, תת ניצב אלי כזרי, יחליף את ידי בזמן הבידוד.

השר להשכלה גבוהה ומשאבי המים, זאב אלקין, הודיע גם הוא כי בעקבות פגישתו עם השר פרץ יכנס לבידוד למשך שבוע ימים. "כרגע קיבלתי הודעה ממשרד הבריאות שעלי להיכנס לבידוד לשבוע הקרוב, לאור העבודה שהשר רב רפי פרץ התגלה כחולה קורונה והייתי, כמו עוד מספר שרים, יחד איתו באותו חדר ביום ראשון הקודם במהלך ישיבת הממשלה. החלמה מהירה לעמיתנו השר רב רפי פרץ ולכל חולי ישראל!", כתב אלקין בדף הטוויטר שלו.

מוקדם יותר אמש, הודיעה הכנסת כי בתום חקירה אפידמיולוגית, שנעשתה על ידי נציגי משרד הבריאות, נדרשו להיכנס לבידוד חברי הכנסת אבי דיכטר (הליכוד) ואסנת מארק (הליכוד), שר המודיעין אלי כהן, וכן שלושה יועצים (שניים של ח"כ מארק ואחד של השר כהן), זאת בעקבות חשיפתם לחולה מאומת שנפגש עמם בכנסת בשבוע שעבר. בידודם של חברי הכנסת והיועצים צפוי להסתיים ב-10 באוגוסט.