דבר העובדים בארץ ישראל
אתר התאונה היום. צילום: דוברות מד"א.
תאונת עבודה
נפגע מנפילת קיר

פועל נפגע באורח בינוני בתאונה באתר בנייה בחיפה.

הפועל, צעיר בן 20, נפגע בגפיו לאחר שהתמוטט עליו קיר, פונה לקבלת טיפול בבית חולים רמב"ם

עדכון אחרון: 15.07.2016, 14:06

פועל כבן 20 נפצע באורח בינוני לאחר שהתמוטט עליו קיר בחיפה, הוא פונה לבית החולים רמב"ם בחיפה עם חבלות בגפיים.

חובשים ופאראמדיקים של מד"א העניקו לפצוע טיפול רפואי במקום ופינו אותו  לבית החולים רמב"ם שבחיפה. ממד"א נמסר כי הוא פצוע באורח בינוני וכי הוא סובל מחבלות גפיים.

אתמול במהלך הבוקר אירעו שלוש תאונות עבודה.

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

בסביבות השעה 06:55 הבוקר הוזעקו כוחות  מד"א, מרחב אשר, לטפל בפועל שנפל מגובה באתר בנייה במושב יודפת, שבמועצה האזורית משגב. חובשים ופאראמדיקים של מד"א פינו למרכז הרפואי לגליל בנהריה את הפועל, בן 59, תושב כאוכב אל היג׳א, כשמצבו מוגדר בינוני עד קשה ושם עבר בדיקות דימות בחדר המיון.

זמן קצר אחר כך, בשעה 07:35 נמסר למד"א מרחב ירקון על פועל שנפל מגובה ברחוב אבן גבירול בהרצליה. חובשים ופאראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבית החולים בלינסון, פועל כבן 28 במצב קשה עם חבלת בטן לאחר שנפל מגובה של כארבע קומות. על-פי הקואליציה למאבק בתאונות עבודה הפצוע הוא תושב אום אל פאחם. תאונת העבודה אירעה באתר בנייה של פרויקט תמ"א 38 של חברת 'נ.ת.ע בנייה והנדסה בע"מ.

בסמוך לשעה 12:00 פועל נפצעה בינוני בתאונת עבודה בבאקה אל ע'רביה. כוחות מד"א מרחב שרון הוזעקו לטפל בפועל שנמצא מוטל לאחר שככל הנראה נפל מגובה של כשלושה מטרים  מטרים באתר בנייה בעיר. הפועל, גבר כבן 38, פונה במצב בינוני עם חבלות באגן ובבטן, לבית החולים הלל יפה בחדרה.

ח"כ איל בן ראובן (המחנה הציוני) התייחס לריבוי תאונות העבודה אתמול ואמר: "עשרים בני אדם נהרגו בתאונות בניין מתחילת השנה, ושום דבר אפקטיבי לא נעשה בנדון. חוק לסגירת אתרים בהם התרחשו תאונות בנייה קשות, אותו יזמתי יחד עם שותפיי למאבק, יאושר בקרוב ויטיל אחריות על מנהלי אתרי הבנייה – יזמים, חברות בנייה וקבלנים. משרד הכלכלה, שלא פועל עד עכשיו, חייב להיכנס במהירות לעובי הקורה ולהתחיל לפעול ברצינות".

נושאים קשורים:  תאונות בעבודה, תאונות בענף הבניין, ענף הבניין, איל בן ראובן, חברה ועבודה, הקואליציה למאבק בתאונות בניין
תגובות
×