רגע לפני שנכנסים לסגר שני, ועד עובדי חברת כרטיסי האשראי CAL ארגון אמש (ראשון), מופע 'דרייב אין' ל-400 עובדים ובני זוגם, בו הופיעו הזמרים אמיר דדון ונתן גושן. "החמרנו מאוד עם הנהלים והקפדנו. אבל היה חשוב לנו לתת לאנשים גם חוויה אחרת רגע לפני החג ולקראת הסגר, אחרי שביטלנו כמה אירועים" אמר ל-'דבר' יו"ר הוועד אופיר הרפז.

"זה האירוע הכי גדול שערכנו בחודשים האחרונים. ההרשמה הייתה מראש, לפי תעודת זהות ומספר רכב. רשמנו 200 רכבים כשבכל אחד מהם יכול להכנס עד זוג. הרכבים מגיעים למקום, בודקים לאנשים חום בכניסה, נותנים להם אוכל ארוז והנחיות מדויקות לשמירה על הריחוק החברתי. הסדרנים כיוונו את הרכבים למקומות שלהם, במרחק של למעלה מ-2 מטרים זה מזה".

אירוע דרייב-אין לעובדי CAL (צילום: ועד עובדי CAL)

הרכבים לדבריו של הרפז, סודרו גם בהתאם לקפסולות של העובדים ממקום העבודה – מי שעובד בימים הזוגיים, האי זוגיים, ומי שעובד מהבית. "ליד הפגוש הקדמי של הרכב יש שולחן קטן ושני כיסאות, שעליו אפשר לפתוח את חבילת האוכל שקיבלתי ולצפות בהופעה". העובדים נתבקשו להקפיד להישאר ליד הרכב שלהם, ולא לעבור בין הרכבים.

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

ההפקה הגדולה, שנערכה בחוות רונית ליד קיבוץ שפיים, הצריכה אישורי משטרה ואישורים מהרשות המקומית. גם קב"ט החברה, ניסים חובב, הגיע למקום מספר פעמים בסיורים עם ההפקה על מנת לוודא את העמידה בכללי הריחוק החברתי.

אירוע דרייב-אין לעובדי CAL (צילום: ועד עובדי CAL)

"אני שמח שהצלחתי לקיים את האירוע הזה, אולי האירוע הכי מורכב שנתקלתי בו בעשור בתור יו"ר ועד. אני שמח גם כי יכולנו לספק עבודה לעובדי חוות רונית, לעובדי חברת ההפקה – עשרות ספקים של אוכל ושתיה, עובדי ומקימי במה, עובדי ההגברה והתאורה, סדרנים ועוד המון ספקים, וזה מרחיב את הלב להצליח לאפשר גם להם פרנסה. לא חששתי שהאירוע לא יתקיים, אבל בניגוד לאירוע רגיל שירידת המתח היא כשהאירוע נגמר – כאן ירידת המתח שלי הייתה דווקא כשעליתי לבמה וידעתי שהאירוע התחיל".