איגוד עובדי התחבורה בהסתדרות בראשות אבי אדרי ומנכ"ל חברת דלק שינוע יהודה אוחיון חתמו על הסכם קיבוצי חדש שיחול על כ-90 נהגים, העוסקים בהובלת דלקים וחומרים מסוכנים ברחבי הארץ.

בין היתר כולל ההסכם הגדלת התוספת המקצועית לכל עובד ב-420 שקלים, מה שיגדיל משמעותית את ההפרשות הסוציאליות.

בנוסף, ההסכם כולל עדכון פרמיות הנהיגה, הגדלת תקציב הרווחה ל-1,000 שקלים לכל עובד והגדלת בונוס "נסיעה רביעית" ל-80 שקלים. במסגרת ההסכם תוסדר פעילות ועד העובדים, לראשונה בחברה.

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

ההסכם נחתם עד סוף אוגוסט 2023, והחברה התחייבה כי ההסכם הבא ייכנס לתוקפו מיד עם תום תוקפו של ההסכם הנוכחי. כחצי שנה טרם פקיעת ההסכם הנוכחי, ייכנסו הצדדים למו"מ נוסף.

יו"ר איגוד עובדי התחבורה בהסתדרות, אבי אדרי, אמר: "אני מברך על כך שהצלחנו להגיע להסכם קיבוצי הוגן ומאוזן, על אף תקופת הקורונה ברקע המו"מ. נמשיך ללוות את עובדי ענפי התחבורה ולדאוג לזכויותיהם".

יו"ר איגוד עובדי התחבורה, אבי אדרי (צילום: קובי וולף)

המו"מ להסכם לווה מטעם ההסתדרות גם על ידי מנהלת חטיבה ארצית באיגוד עובדי התחבורה ענבל סופרו, עו"ד גלי שטיינברג מהלשכה המשפטית של האגף לאיגוד מקצועי ועורכי הדין יעל שילוני ואבי מנקס ממשרד עו"ד שילוני. מטעם הנהלת החברה לווה ההסכם על ידי מנכ"ל דלק שינוע יהודה אוחיון, מנהלת מש"א ויועמ"ש עו"ד ענבל פונט ועו"ד ירון קרמר ממשרד עו"ד פיינברג.