אביעד משה ניסה לרצוח את אשתו באמצעות 20 דקירות סכין ומהלומות עם מערוך. כך עולה מכתב האישום שהגישה היום (שני) פרקליטות מחוז דרום, שמייחס לאביעד בן ה-45 נסיון רצח של אשתו, שירה איסקוב (31), וחבלה בנסיבות מחמירות. האישום הוגש לבית המשפט המחוזי בבאר שבע בעקבות עבודה של צוות חקירה מיוחד (צח"מ) שהקימו בתחנת דימונההפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו. 

אביעד משה מואשם בניסיון רצח וחבלה חמורה בנסיבות מחמירות, כך על-פי כתב האישום שהוגש לפני מספר דקות על-ידי פרקליטות מחוז דרום לבית המשפט המחוזי בבאר שבע. על-פי כתב האישום, הנאשם דקר את איסקוב 20 פעמים, היכה אותה מספר רב של פעמים באמצעות מערוך וחנק אותה בצווארה.

על-פי כתב האישום שהוגש באמצעות עו"ד אירה ויימן קריקון, על רקע ויכוח שהתפתח בין בני הזוג בערב החג ורצונה של המתלוננת להתגרש ולהעביר את החג יחד עם בנם בן השנה ו-10 חודשים בבית הוריה, תקף הנאשם את המתלוננת באכזריות מספר רב של פעמים באמצעות מערוך עץ שבו השתמשה לצורך הכנת חלות לחג, חנק אותה בצווארה ודקר אותה באמצעות סכין מטבח משוננת עם להב באורך של כ-10 ס"מ כ-20 דקירות בכל חלקי גופה. הנאשם ניסה לרצוח את המתלוננת תוך שהוא מקלל ומשפיל אותה, חוסם בגופו את הדלת כדי שהיא לא תוכל לצאת ותוך התעלמות מוחלטת מזעקותיה ותחנוניה כי יפסיק, מבכיו קורע הלב של בנו שהיה ליד אמו וכן מצעקותיהם של הוריה של המתלוננת ששמעו את המתרחש בטלפון ושל השכנים שהגיעו למקום וקראו לו שלא יפגע בה. 

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

מכתב האישום עולה, כי הנאשם תקף את המתלוננת בקור רוח ובשיטתיות, תוך שהוא מחליף כלי תקיפה, עוצר בין תקיפה לתקיפה ואף מנהל שיחה עם השכנים תוך כדי.

חייה של המתלוננת ניצלו בנס, וזאת רבות הודות להתערבותם המהירה של השכנים שלא נותרו אדישים לזעקות שנשמעו מהבית. במועד הגשת כתב האישום המתלוננת נותרה באשפוז, ללא צפי לתאריך שחרור, והיא תזדקק לשיקום ממושך וקשה.