קבינט הקורונה התכנס אמש (חמישי) לישיבה נוספת והחליט כי פתיחת חנויות הרחוב תחל רק ביום ראשון הבא, ה-8 לנובמבר. חידוש המסחר ופתיחת חלק מהחנויות היה אמור להתקיים בעוד כשבועיים על פי המתווה המקורי. הצימרים פעילויות של 'אחד על אחד' כגון מכוני יופי, מספרות, שיעורי נהיגה ועוד ייפתחו כבר ביום ראשון הקרוב. הקניונים צפויים להישאר סגורים עד לשלב השלישי של היציאה מהסגר, בעוד כשבועיים.

במהלך הדיון צייץ שר האוצר בטוייטר ותקף את כחול לבן. ראש הממשלה גער בו על כך שמעבר להדלפות הקבועות הוא אף מתייחס ברשתות החברתיות לתוכן הדיון המתקיים. "תדליפו, אבל לא ככה", אמר נתניהו, על פי הדלפה נוספת שיצאה מהישיבה.

שר האוצר כ"ץ תקף את נציגי משרד הבריאות וטען כי טיעוניהם אינם מבוססים על נתונים. "משרד הבריאות לא מכיר את המגזר העסקי. באנו עם נתונים שאמורים להשפיע. משרד הבריאות לא הביא נתון: מה קורה בעסק קטן, ברשתות, בעבר". גם שר הכלכלה עמיר פרץ ביקש לדעת את נתוני התחלואה ברשתות השיווק. "הן פתוחות מתחילת הסגר, ניתן להשליך מהן על פתיחת העסקים".

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

הקלות נוספות בתחום התרבות והספורט שנידונו על ידי השר הממונה ושר הבריאות יולי אדלשטיין ואמורות לעלות לדיון בהמשך: פתיחת הספריות; החזרת הליגות לפעילות; פתיחת אתרי רשות העתיקות, מורשת וציונות; והחזרת הספורט התחרותי בגילאי ילדים ונוער.

מגעים בין המשרדים השונים בניסיון להגיע למתווה מוסכם מקדים כשלו. זוהי ישיבתו השנייה של הקבינט לאחר שהבוקר הוכרע מתווה החזרה ללימודים של ילדי כיתות א' עד ד'.

עיקרי התוכנית לפתיחת מערכת החינוך הם: כמות התלמידים בכיתות א'-ד' לא תעלה על 20 תלמידים בכיתה. כל התלמידים ואנשי הצוות יעטו מסכה בכל עת, לרבות בהסעה. התלמידים יאכלו את ארוחותיהם בשטח פתוח, ואם הדבר לא אפשרי, בישיבה בשולחן נפרד לכל תלמיד בכיתה.