ל'חג הרווקים הסיני', 'בלאק פריידי' ו'סייבר מאנדי', הצטרף בשנים האחרונות גם חג הקניות הישראלי 'שופינג IL'. נובמבר, חודש קניות האונליין הגדול, מציע הזדמנויות משתלמות לצרכנים ולעסקים כאחד.

לקנות כחול לבן | 10 ו-11 לנובמבר

עסקים בישראל נפגעו קשה מאוד ממשבר הקורונה, והעדפת קניות תוצרת הארץ יכולה להשפיע לטובה על בעלי העסקים והעובדים. תחת הכותרת "מחפשים לקנות בישראל" יתקיימו בתאריכים 10 ו-11 בנובמבר ימי שופינג IL.

שופינג IL (צילום: Shutterstock)

2,082 חנויות ישראליות ישתתפו בחגיגה, הנערכת ביוזמת גוגל ובשיתוף עם משרד הכלכלה ואתר השוואת המחירים 'זאפ'. במהלך 'חג הקניות הישראלי' יוצעו למכירה מוצרים במגוון קטגוריות, בהן ביגוד, תחבורה, מחשבים וסלולר, ילדים, מטבח ועוד. באתר היוזמהיש 222 חנויות המייצרות את מוצריהן בישראל, וקניה בהן היא הזדמנות לפרגן ליצרנים מקומיים.

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

אתר זאפ יארח את זירת המבצעים החמים ,עם הנחות של עד 80%, מבצעי 1+1 ומבצעי משלוחים. גם עסקים שלא מופיעים דרך קבע באתר, עסקים קטנים ורשתות קניונים יקחו חלק בזירה.

חג הרווקים הסיני | 11 ו-12 לנובמבר

חג הרווקים הסיני הפך בשנים האחרונות ליום הגדול ביותר של קניות באינטרנט ברחבי העולם. בחג יתקיים  יתקיים בימים רביעי וחמישי בשבוע הבא, ויכלול מבצעים באתרים מובילים בסין, בישראל ובארה"ב.

אתרי הקניות הסיניים מתאפיינים בדרך כלל במגוון מוצרים רחב מאוד. עלי אקספרס, הגדול והמוכר באתרים הסיניים, הוא למעשה קניון און ליין שיש בו הכל מהכל: ביגוד, ציוד ספורט, טלפונים ניידים ועוד.

באתרים המתמחים במוצרים ספציים כמו gearbest ו-geekbuying , יש מוצרי טכנולוגיה כמו טלפונים ניידים, מחשבים, טאבלטים, גאג'טים ושואבי אבק רובוטיים במחירים משתלמים.

בלאק פריידי | 27 לנובמבר

המסורת האמריקאית של פתיחת עונת השופינג שלקראת החגים חצתה מזמן את גבולות ארצות הברית. בלאק פריידי, יום שישי השחור, מצוין מדי שנה ביום שישי האחרון של חודש נובמבר, הנופל השנה ב-27 לחודש. לרוב מציעים אתרי הקניות האמריקאים, וגם לא מעט אתרים בעולם, מבצעי 'בלאק פריידי' במהלך כל השבוע.

בישראל, הוקם אתר 'בלאק פריידי ישראל' המרכז קופונים ומבצעים ממגוון חנויות, מוכרים, ספקים וקמעונאים שמציעים הטבות לקראת חג הקניות.

 סייבר מאנדיי | 30 בנובמבר

סייבר מאנדיי, 'יום שני של הרשת', יתקיים ב-30 בנובמבר וכשמו כן הוא: יום של מבצעים על מוצרים טכנולוגים, אלקטרוניקה ומוצרי חשמל מתוחכמים. סייבר מאנדי הוא ה'איסרו חג' של בלאק פריידי, ויש בו גם מבצעים בתחומים נוספים בחנויות האונליין.