דבר העובדים בארץ ישראל
menu
יום שלישי י"ב באב תשפ"ב 09.08.22
29°תל אביב
  • 25°ירושלים
  • 29°תל אביב
  • 27°חיפה
  • 28°אשדוד
  • 26°באר שבע
  • 32°אילת
  • 29°טבריה
  • 22°צפת
  • 29°לוד
  • IMS הנתונים באדיבות השירות המטאורולוגי הישראלי
histadrut
Created by rgb media Powered by Salamandra
© כל הזכויות שמורות לדבר העובדים בארץ ישראל
מגזין דבר

ימי הקורונה / כשהעולם הדתי ודאגות העולם נפגשים

מוסלמיות קשמיריות מניפות ידיהן בתפילה בסרינגר, קשמיר (צילום: AP Photo/Dar Yasin)

צלמי סוכנות הידיעות AP תיעדו במהלך החודש רגעים של אמונה ברחבי העולם

פסלו של קדוש עולה בלהבות לאחר שמפגינים הסתערו על כנסייה בצ'ילה; בארמניה, קיימו תפילה לאומית למען השלום; בפולין מפגינים מחו בבית תפילה נגד הגבלת הזכות לבצע הפלות. צלמי AP תיעדו במהלך החודש האחרון רגעים שממזגים בתוכם סוגיות חילוניות, וויכוחים ודאגות שפוגשים את העולם הרוחני.

פסלו של קדוש עולה בלהבות לאחר שמפגינים הציתו את כנסיית סן פרנסיסקו דה בוריה האהובה על משטרת צ'ילה בציון יום השנה לתחילת ההפגנות ההמוניות האנטי ממשלתיות כנגד אי השוויון שבסנטיאגו, צ'ילה. 18 באוקטובר 2020 (צילום: AP Photo/Esteban Felix)

קרקין השני (מימין) מוביל תפילה לאומית למען השלום בכנסיית הקדוש גייאן שבירוואן, ארמניה. 3 באוקטובר 2020 (צילום: Grigor Yepremyan/PAN Photo via AP)

חברים בארגון ימין קיצוני והמשטרה מוציאים מכנסייה בפולין אישה שהפגינה מול אירוע תמיכה בהידוק החוק למניעת הפלות. 25 באוקטובר 2020 (צילום: AP Photo/Czarek Sokolowski)

מאבק בינלאומי של מוסלמים ברחבי העולם הצית מחאה אנטי צרפתית גם באיסטנבול לאחר שהנשיא ארדואן רמז שמקבילו הצרפתי עמנואל מקרון זקוק לטיפול נפשי בשל יחסו לאיסלם ולמוסלמים.

צעיר מחזיק בתמונתו של נשיא צרפת עמנואל מקרון עם סימן של סוליית נעל במהלך הפגנות נגד צרפת באיסטנבול. 25 באוקטובר 2020 (צילום: AP Photo/Emrah Gurel)

במהלך ההתפרצות האחרונה של הלחימה בין הכוחות האזרבייג'נים והארמנים, שני רופאים מתנדבים מצאו זמן להתפלל יחד עם כומר בכנסייה באזור הקווקז הבדלני של נגורנו קרבאך בטריטוריה אזרבייג'נית שנמצאת תחת שליטה של כוחות אתניים ארמניים.

הרופאים המתנדבים ארם גרגוריאן (מימין) ואלינורה אובנסיאן (במרכז) מתפללים יחד עם כומר בכנסייה, במהלך העימות הצבאי בסטפנהקרט, האזור הבדלני של נגורנו קרבאך. 16 באוקטובר 2020 (צילום: AP Photo)

כומר נושא סולם במהלך מיסה בכנסיית הקבר בירושלים (צילום: AP Photo/Maya Alleruzzo)

מאבטח מבקש מאנשים לא להציץ מבעד למחיצה כדי לצפות בחגיגות פסטיבל 'דוסהרה' שנערכות במקום שהגישה אליו הוגבלה בגלל הקורונה,.ניו דלהי, הודו (צילום: AP Photo/Altaf Qadri)

בפיליפינים, חיות מחמד מבורכות באופן מסורתי בשבוע הראשון של אוקטובר לציון הסעודה של הקדוש פרנסיס מהסיסי, הפטרון הקדוש של בעלי החיים והסביבה.

כומר קתולי בפיליפינים מתיז מים קדושים על כלב שמוציא את הראש מבעד לחלון מכונית. 4 באוקטובר 2020 (צילום: AP Photo/Aaron Favila)

כל העדכונים בזמן אמת

הירשמו לקבלת פושים מאתר החדשות ״דבר״
נרשמת!