חל שיפור במצבו של הילד שנפגע מנשיכת תכנין, ומצבו מגודר כרגע בינוני ויציב, כך הודיעו היום (ראשון) בית החולים סורוקה. הוא סובל משברים בידו ומפגיעה קשה ברקמות וצפוי לעבור היום ניתוח אורתופדי נוסף.

הילד בן ה-4 ננשך אתמו בידו על ידי תנין במהלך ביקור בחוות תנינים בערבה. מסוק של מד"א שהוזעק לחוות התנינים "קרוקולוקו" ליד עיר אובות פינה את הילד לבית החולים סורוקה במצב בינוני עד קשה. הילד נותח בבית החולים, שם הצליחו להציל את ידו. מצבו יציב.

בעל החווה, המגדלת תנינים לצרכי שימור והגנה על זני תנינים בסכנת הכחדה ומשמשת גם כאטרקציה תיירותית, נחקר באזהרה בחשד לגרימת חבלה ברשלנות.

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

חובש רפואת חרום במד"א גדי גוהר ופאראמדיק מד"א דני אביב, סיפרו: "כשהגענו למקום ראינו ילד כבן 4 בזרועות אמו, הוא סבל מפציעה בידו והיה כאוב, ראינו סימני נשיכה, אנשים במקום העניקו לו עזרה ראשונה ועצרו לו את הדימום. בסיוע כוח רפואי של צה"ל, הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים שכלל טיפול תרופתי לכאב והעברנו אותו למסוק מד"א שנחת בסמוך".

בהודעות ראשוניות מטעם חוות התנינים הוכחש כי הילד נפגע מנשיכת תנין, ונטען כי הילד נשרט מהגדר. הודעה מאוחרת יותר מטעם קב"ט המועצה האזורית אישרה כי מדובר בנשיכה.