יו"ר ההסתדרות, ארנון בר-דוד ויו"ר פורום העצמאים בבית ההסתדרות, רמי בז'ה, חנכו היום (ראשון) את הלשכה החדשה של פורום העצמאים ברמת גן. בטקס התארחו דמויות בולטות ממאבק העצמאים, בהם אמנים ושחקנים.

"אנחנו משיקים פה היום את הבית שבו נשב וממנו נחפש פתרונות אמיתיים למען העצמאים, שאינם שונים משכירים וגם להם מגיע ביטחון סוציאלי". אמר בטקס, יו"ר ההסתדרות, ארנון בר-דוד.

"ההסתדרות מציינת מאה שנים להיווסדה וזה הזמן שהיא תפתח את שעריה גם לעצמאים. אנו מאמינים בביחד של החברה הישראלית ובשילוב ידיים של כל הכוחות למען המטרה החשובה הזאת. המשימה הראשונה שלנו היא דמי אבטלה לעצמאים ורשת ביטחון לעיתות חירום למען העצמאים ומשפחותיהם. זוהי ריצה משותפת לטווח ארוך ואני מאמין בהצלחתנו בלב שלם".

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

יו"ר פורום העצמאים, רמי בז'ה אמר: "אני מבקש להודות ליו"ר ההסתדרות על החלטתו לקדם תפיסת עולם ערכית ומהלך מתקן כדי להניע את המשק. ההסתדרות היא לא רק הבית של השכירים אלא הבית של הפרנסה בישראל. נוכח הקיטוב והשיסוי בעם דרושה אחדות בתוכנו, זאת ציונות נטו, בייחוד נוכח עשרות אלפי העסקים שנסגרו ועוד עצמאים רבים שצפויים להצטרף למעגל. ההסתדרות היא הבית והשותפה שלנו להסדרה היסטורית של חוקים חדשים ועתיד לעצמאים".

במעמד חנוכת בית הפורום השתתפו גם מנכ"ל ההסתדרות ורמ"ט יו"ר ההסתדרות עו"ד אופיר אלקלעי, יו"ר שח"ם אסתי זקהיים, חברי הנהלת הפורום משה דץ ושבי מיכאלי, דוברת הפורום, תיקי אדיסון, ממובילי מאבק העצמאים, תמיר ברלקו, אלי יצפאן וליאור כלפון ויו"ר המכללה לאופטומטריה יונתן סנדורי.