"בימים דרמטיים כאלה לא צריך ללכת לבחירות. עם ישראל רוצה אחדות ולא קלפיות" אמר ראש הממשלה בנימין נתניהו בהצהרה מיוחדת, בעקבות אישור החוק לפיזור הכנסת בקריאה ראשונה. "בני גנץ צריך להרים ברקס, הוא צריך לעצור את ההתדרדרות לבחירות. צריך להתמקד בבריאות ובהצלת חיים".

"לא יכולה להיות אחדות אם כחול לבן מקיימים אופוזיציה בתוך הקואליציה, זו המצאה חדשה, קואזיציה" תקף ראש הממשלה. הוא ביקר את כחול לבן על אי עמידה בהסכמים על מינוי בכירים, ועל קידום החלטות פופוליסטיות שהפריעו למאבק בתחלואה, ואמר כי הם מתנהלים כ"ממשלה בתוך ממשלה".

"הציבור מצפה לדבר אחר, והציבור צודק. גנץ נגרר אחרי לפיד ובנט. להם אין בעיה, אין להם שום אחריות".

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

יו"ר כחול לבן בני גנץ הגיב לדברים: "נתניהו, תמה עת התרגילים. נגמר מסע ההסתרות והשקרים- הגין מבחן המעשים. כולנו יודעים את האמת, גם אתה – אם לא היה משפט – היה תקציב. אם לא היה משפט הייתה ממשלה מתפקדת. אם לא היה משפט – הייתה אחדות.

ראש הממשלה אמר בפתח דבריו: "אתמול דיברתי עם מנכ"ל פייזר. המדיניות שלי היא להביא כמה שיותר חיסונים, כמה שיותר מהר. אני שמח לבשר שבעקבות המאמצים החיסונים יגיעו בקרוב. יש אור בקצה המגיפה, אבל זה ייקח עוד כמה חודשים טובים".

"נביא עזרה כלכלית נוספת לעסקים הקטנים. אנחנו יכולים לעשות את זה  בזכות המהפכה הכלכלית שעשינו בישראל בשנים האחרונות, עם יזמות, הייטק ושוק חופשי, ועכשיו גם שווקים חדשים בעולם הערבי".

על העלייה בתחלואה אמר נתניהו: "עד שיגיעו החיסונים יתכן שנצטרך להדק את ההגבלות. אנחנו בודקים אפשרויות איך לעשות את זה, איך לנתק את האזורים האדומים ולמנוע תחלואה ממדינות כמו טורקיה ויהודה ושומרון".