מירי רגב (ליכוד), שרת התחבורה: "דורות של יהודים יוצאי מרוקו חלמו על השלום עם הארץ שבה נולדו ובה השורשים התרבותיים שלנו נטועים כל כך. תודה לך הנשיא טראמפ, תודה למלך מרוקו מוחמד השישי ותודה לראש הממשלה בנימין נתניהו".

תברק אללה עלינא ועליהום!דורות של יהודים יוצאי מרוקו חלמו על השלום עם הארץ שבה נולדו ובה השורשים התרבותיים שלנו נטועים…

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

Posted by ‎Miri Regev מירי רגב‎ on Thursday, December 10, 2020

גבי אשכנזי (כחול לבן), שר החוץ, צייץ בחשבון הטוויטר שלו: "אני מברך על החדשות המשמחות והחשובות המגיעות היום מוושינגטון על חידוש היחסים בין ישראל לבין מרוקו. זה יום גדול נוסף לדיפלומטיה הישראלית, יום של אור, כיאה לחג החנוכה".

 אמיר אוחנה (ליכוד), השר לביטחון פנים, חסך במילים וכתב בטוויטר רק את המילים,יאללה מרוקו", אליהן צירף סרטון בו הוא נראה שר במרוקאית לצד זמר באירוע, כאשר מאחוריו מוקרנים נופים ממרוקו.

אריה דרעי (ש"ס), שר הפנים, צייץ בטוויטר: "שהחיינו וקיימנו והגענו לזמן הזה! חנוכה שמח לכל עם ישראל" והוסיף סמלונים של דגלי ישראל, מרוקו וארצות הברית.

איילת שקד (ימינה), שרת המשפטים לשעבר, צייצה אף היא בחשבון הטוויטר שלה דברי ברכה על ההסכם: "ברכות לאזרחי ישראל, למלך מרוקו מוחמד השישי, לנשיא טראמפ ולראש הממשלה על הסכם השלום המרגש עם מרוקו. חנוכה שמח!".

השרה לשעבר ציינה גם כי בתמונה מהדלקת הנרות המשפחתית שלה, שצורפה לציוץ, מופיעים "רק עיראקים".

עמיר פרץ (עבודה), שר הכלכלה והתעשייה, העלה לפייסובק תמונה שלו עם מלך מרוקו, וכתב: "כיליד מרוקו וכאיש מחנה השלום – ההסכם המתגבש עם מרוקו הוא התגשמות של חלום".

כיליד מרוקו וכאיש מחנה השלום – ההסכם המתגבש עם מרוקו הוא התגשמות של חלום.המדינה בה נולדתי וממנה הגיעה משפחתי, שורשיי…

Posted by ‎עמיר פרץ Amir Peretz‎ on Thursday, December 10, 2020