הגיליון השני של מגזין ׳דבר׳ ראה אור וכבר עושה את דרכו אל המנויים. הגליון, "ימי הקורונה", מוקדש למשבר שהכתיב את סדר היום בשנה האחרונה, ובוחן את השפעתו על הכלכלה, העבודה וחיי היומיום.

בגיליון, מבחר מאמרים וראיונות, בין היתר עם הסוציולוגית פרופ' אווה אילוז על הבלוף של הניאו-קפיטליזם ופירוק החוזה הבסיסי בין המדינה לאזרחים; עם ד"ר דרור דיקר, מנהל מחלקת הקורונה בבית החולים בלינסון; עם ד"ר אורן קובילר וד"ר דרור בר-ניר, וירולוג ומיקרו-ביולוג, שמסבירים איך דבר כל כך קטן כמו וירוס משנה את העולם; עם ד"ר דנה פרג, פסיכולוגית ארגונית-תעסוקתית, על דרכי ההתמודדות עם חשש מאבטלה; וד"ר כרמל ויסמן על חוויית הזומיזציה שמרדדת את האנושיות.
עוד בגיליון: רוחות הכלכלה החדשה; דיון ברעיון לקיצור שבוע העבודה; בני 30 מדברים על החיים בימי המשבר; מבט אחר על המחאה בבלפור; עובדים חיוניים מספרים; וגם פרויקט צילומים מיוחד המוקדש לנורמלי החדש: החיים עם מסכה.

בשל השפעות משבר הקורונה, ייראו אור השנה רק שלושה גיליונות של המגזין: ״אנחנו העתיד״, ״ימי קורונה״, וגיליון למזכרת ״100 שנים להסתדרות״. המנויים יפוצו בהארכת תקופת המינוי בשנה, ללא עלות.
מנוי למגזין, במחיר סמלי, ניתן לעשות בקישור זה.

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר