הברון בנג'מין דה רוטשילד ז"ל היה בנם של הברונים אדמונד ונדין דה רוטשילד. מאז 1997 עמד בנג'מין דה רוטשילד בראש הקבוצה שייסד אביו. לפי הודעת קרן רוטשילד: "הברון ז"ל לקה בליבו ונפטר אמש (שישי), בביתו בפרגני (שווייץ). בן 57.5 היה במותו. ליבם ומחשבותיהם של עובדי הקבוצה בארץ ובעולם נתונים בשעה זו עם רעייתו, הברונית אריאן דה רוטשילד ובנותיהם, והם שולחים תנחומיהם העמוקים אליהן ואל כל שאר בני משפחתו ואהוביהם".

עוד נמסר כי, "הברון הרחיב את עסקיה ואת פעילותה הפילנתרופית בהיקפים יוצאי דופן. הברון בנג'מין המנוח, בלט כיזם בעל חזון ומעוף, מומחה בעל שם בתחומי המימון והחדשנות לצד היותו נדבן פעיל אשר המשיך את מורשת המשפחה ותרם רבות לחיזוקה של החברה בישראל".

לפי ההודעה, "הקבוצה מתמחה בבנקאות פרטית, ניהול נכסים והון של משפחות ולקוחות בינלאומיים, יזמים ומשקיעים מוסדיים. היא פועלת ב-32 משרדים ברחבי העולם, מנהלת נכסים בשווי של 173 מיליארד פרנק שוויצרי (כ-160 מיליארד יורו) ומעסיקה כ-2,600 עובדים. בישראל, מפעילה הקבוצה את בית ההשקעות אדמונד דה רוטשילד (ישראל) ופעילה בעיקר בפילנתרופיה – באמצעות קרן אדמונד דה רוטשילד, אליה העבירה משפחת רוטשילד ללא כל תמורה עשרות אלפי דונמים של מקרקעין באזור קיסריה".

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

"בשנים בהן מובילים הברון בנג'מין והברונית אריאן דה רוטשילד את הפעילות בקרן, היא תרמה יותר ממיליארד שקל לצמצום פערים בחברה הישראלית ולקידום המצוינות בה. במהלך השנה האחרונה הם נרתמו גם למאבק בקורונה – בין השאר ובהעמדת בתרומה של יותר מ-70 מיליון שקל על ידי הקרן למימון מחקר ורכש ציוד מגן לצוותים הרפואיים בבתי החולים בכל רחבי ישראל".