בתוך שלושים יום איבד יו"ר זק"א, יהודה משי-זהב, את משה אחיו, אמו שרה זיסל שנפטרה מקורונה בשבוע שעבר, וכעת אביו, הרב מנחם מנדל.

"עלה המוות בחלוננו" כתב משי-זהב בפוסט בפייסבוק בצאת השבת, "שבר על שבר על שבר הושברנו, מכה אחר מכה. אחי הצעיר משה ז"ל, אמי מורתי ז"ל ועכשיו אבי מורי ז"ל. כל זה בתוך שלושים יום. גדול כים שברנו, מי ירפא לנו?"

האב משה מנדל ז"ל נפטר בסוף השבוע בבית החולים הדסה עין כרם, לאחר שהתמוטט בביתו ביום שישי. הלווית תצא הלילה לבית העלמין בהר הזיתים, כמנהג ירושלים שלא להלין את המת.

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

עוד כתב בפוסט: "רבונו של עולם, אני יודע שאתה מעמיד אותנו בנסיון, נסיון קשה וכואב… אמשיך לאהוב אותך בכל לבבי, בכל נפשי ובכל מאודי. ללכת בדרך התורה והמצוות, להגביר פעלים במעשי החסד והרחמים, כפי שחינכו אותי הורי היקרים ז"ל. הנאהבים והנעימים שבחייהם ובמותם לא נפרדו. שמע ישראל ה' אלוקינו ה' אחד".

האם שנפטרה בגיל 80 נדבקה בקורונה במסיבת חנוכה. בעקבות מותה התבטא בחריפות משי-זהב בצורה קשה נגד ההפרות במגזר החרדי: "זה ליקוי מאורות של המנהיגים שלנו. אני אומר את זה בכאב לב: לדעתי, הם יותר גרועים ממכחישי השואה, הרי מכחישי השואה מכחישים את ההיסטוריה ופה הם מכחישים את ההווה. מה קורה למנהיגים האלה? איך הם יכולים להגיד, 'ידינו לא שפכו את הדם הזה?'.

בהודעת זק"א עם צאת השבת נמסר "בחייהם ובמותם לא נפרדו, משפחת זק"א משתתפת באבלו הכבד והכאוב של יו"ר הארגון יהודה משי זהב, בפטירת אביו הרב מנחם מנדל ז"ל, תוך ימי השבעה על אמו מרת שרה זיסל ע"ה, במעשיך הגדולים תנוחם ולא תדע עוד צער, ברוך דיין האמת".