ארגון עובדי צה"ל פנה היום (ראשון) לשר הביטחון בני גנץ בבקשה כי יחזור בו מכוונתו להוציא את גלי צה"ל ממשרד הביטחון. יו"ר הארגון משה פרידמן: "דווקא בימים אלה של מאבק על הדמוקרטיה ועל חופש הביטוי, תהיה זו טעות קשה לפגוע בגוף תקשורת שמבטא את כל גווניה ומורכבותה של החברה".

בשבוע שעבר הודיע גנץ על הקמת צוות בין משרדי שיפעל להוצאת גלי צה"ל ממערכת הביטחון. "קיום תחנה צבאית בצה"ל אינו סביר בעת הזו", אמר גנץ, "בלתי מתקבל על הדעת שלובשי מדים יעסקו בפוליטיקה, זהו דבר הסותר את ערכי צה"ל, את היושרה המתחייבת ואת ההתנהלות התקינה".

עובדי צה"ל המאוגדים בהסתדרות מבקשים מגנץ לבטל את הצוות, או לכל הפחות – לאפשר להם להביע את עמדתם בדיונים לקראת ההחלטה. "גם בימים של שיסוע בעם ומערכת בחירות רביעית בשנתיים, חיילי צה"ל אינם מעורבים בשום דרך בתכנים פוליטיים ומשדרי התחנה ממשיכים לתת במה לכל רבדי החברה" כתב פרידמן במכתבו.

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

"אני פונה לשר גנץ: אל תיתן דווקא במשמרת שלך לפגוע בתחנה שמהווה חלק בלתי נפרד מהמרקם של החברה והתרבות בישראל. יש לאפשר לארגון עובדי צה"ל להשמיע את עמדתו בדיונים על גורל התחנה, כפי שעשו קודמיך בתפקיד"​.