קבוצת הנשים של אליצור חולון הודיעה היום (ראשון) על החתמתה של שי דורון, השחקנית המעוטרת ביותר בשנים האחרונות בישראל. דורון מצטרפת לקבוצה עם תחילת הסיבוב השני, כשהיא מדורגת במקום החמישי. ליגת העל תחזור הערב לפעילות אחרי סגר של שבועיים.

דורון (35, 1.75 מטר) שיחקה ב-6 השנים האחרונות במכבי בנות אשדוד, איתה זכתה בארבע אליפויות המדינה ושני גביעי המדינה. אשתקד סיימה אשדוד את העונה, שהופסקה לפני סיומה בגלל הקורונה, במקום השני.

שי דורון מבנות אשדוד מול עירוני רמת גן (צילום: לירון מולדובן, באדיבות מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל)

דורון הייתה הישראלית הייתה הראשונה להיבחר בדראפט ה-WNBA, כשבשנת 2007 נבחרה על-ידי ניו יורק ליברטי. בעונת 2010/2011 שיחקה דורון באליצור נווה דוד רמלה והייתה שותפה לזכייתה בשלושה תארים: יורוקאפ, אליפות המדינה וגביע המדינה.

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

רועי אייזנברג, מאמן אליצור חולון: "אני מכיר היטב את שי דורון מעבודתי בנבחרת ישראל. בשנים האחרונות, במשחקי הליגה הרגשתי פעמים רבות את נחת זרועה כששיחקה נגדנו. יש לה הרבה מאד איכויות מעבר לכדורסל נטו והקבוצה שלנו השנה היא תלכיד איכותי וחיובי. הצטרפותה יכולה להרים אותנו למקומות הכי גבוהים שאנחנו מכוונים כקבוצה. הדבר החשוב היא להכניס אותה לעניינים בצורה נכונה ובקצב הנכון".

שחקנית מכבי אשדוד שי דורון חוגגות את הזכייה באליפות ליגת אתנה אתנה לנשים בכדורסל (צילום: עודד קרני באדיבות איגוד הכדורסל).

מנחם וידהורן, יו"ר הקבוצה אמר לאחר ההחתמה: "שי דורון היא שם דבר בכדורסל הנשים בישראל. הצטרפותה לאליצור חולון היא המשך ישיר למה שהמועדון עובר בשנים האחרונות, קבוצה הנמצאת באופן קבוע בצמרת כדורסל הנשים, וכדורסלנית מנוסה כמוה מהווה עבורינו ערך מוסף גדול".