כוכב הגולף, טייגר וודס, נפצע הערב (שלישי) והובהל לבית החולים, לאחר שהיה מעורב בתאונת דרכים שבה רכבו התהפך. כך הודיע משרד השריף של לוס אנג’לס. בתאונה לא היו נפגעים נוספים פרט לשחקן הגולף האגדי. על פי ההודעה, כוחות החילוץ שהיו במקום, נאלצו לחלץ את וודס מרכבו בקושי רב.

סוכנו של השחקן, מארק שטיינברג, הודיע כי וודס נאלץ לעבור ניתוח, לאחר שספג כמה פציעות ברגלו. לפי ההערכות, וודס נהג ברכב השטח שלו, סטה מהדרך והתהפך, אך הסיבה לתאונה אינה ברורה. בכלי התקשורת בארה"ב חשפו תמונות מדאיגות של כלי הרכב לאחר התאונה.

רכבו של טייגר וודס על צדו לאחר התאונה בלוס אנג'לס (צילום מסך: KABC-TV דרך AP)

"הוא עירני, מגיב לסביבה ומתאושש בחדרו", נמסר ממשפחתו שפרסמה הודעה רשמית בחשבון הטוויטר הפרטי של וודס. "אנחנו מודים לכולם על התמיכה וההודעות ברגע הקשה הזה. טייגר היה מעורב בתאונת דרכים בקליפורניה, הוא עבר ניתוח ארוך בחלק התחתון של רגלו הימנית ובקרסול אחרי שהגיע לבית החולים. תודה לרופאים ולבית החולים בלוס אנג'לס, שהתמיכה שלהם הייתה יוצאת מן הכלל. אנחנו ממשיכים להודות לכם אך מבקשים פרטיות".

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

וודס (45), שחקן הגולף הטוב בהיסטוריה, זכה ב-82 תארים לאורך הקריירה בסבב ה-PGA. כמו כן, זכה ב-15 תארי מייג'ור, כולל חמש פעמים במאסטרס. הוא זכה גם פעמיים באליפות ארצות הברית הפתוחה ועוד 3 פעמים באליפות בריטניה הפתוחה.

על זכייתו בטורניר 'פדאקס' קיבל וודס 10 מיליון דולר ובעקבות כך הפך לספורטאי הראשון בהיסטוריה שהרוויח למעלה ממיליארד דולר מעיסוקו בספורט.

ב-2009 נחשפו עדויותיהן של נשים רבות עמן קיים יחסי מין במהלך נישואיו. בעקבות הפרשה, החליט וודס לפרוש אך ב-16 במרץ 2010 חזר בו מהחלטתו. ב-2019 העניק לו נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ את מדליית החירות הנשיאותית.

שחקן הגולף טייגר וודס (AP Photo/Ryan Kang)

אנשי ספורט מרחבי העולם, בניהם: סרינה וויליאמס, רפאל נדאל וסטף קרי הגיבו לתאונה ושלחו את תפילותיהם. כוכב לוס אנג'לס לייקרס, לברון ג'יימס צייץ: "לעזאזל, תפילות עבור טייגר וודס". נשיא ארה"ב לשעבר, ברק אובמה, כתב: שולח את תפילותיי לטייגר ומשפחתו הערב. אם למדנו משהו לאורך השנים, זה לעולם לא להספיד את טייגר".