דבר העובדים בארץ ישראל
menu
יום חמישי כ"ד באייר תשפ"א 06.05.21
23°תל אביב
  • 22°ירושלים
  • 23°תל אביב
  • 21°חיפה
  • 21°אשדוד
  • 22°באר שבע
  • 29°אילת
  • 24°טבריה
  • 18°צפת
  • 25°לוד
  • IMS הנתונים באדיבות השירות המטאורולוגי הישראלי
histadrut
Created by rgb media Powered by Salamandra
© כל הזכויות שמורות לדבר העובדים בארץ ישראל
עבודה

ארנון בר-דוד: "ההסתדרות היא הבית של כל העובדים והבית של כל המפלגות"

יו"ר ההסתדרות ביקר בשוהם ופתח תקווה ונפגש עם עובדים וחברי ועדים במרחב

יושב ראש ההסתדרות ארנון בר דוד ומנכ"ל ההסתדרות עו"ד אופיר אלקלעי בביקור מיוחד במרחב פתח תקווה (צילום: אגף הדוברות בהסתדרות)
ניצן צבי כהן
ניצן צבי כהן
כתב לענייני עבודה
צרו קשר עם המערכת:

יו"ר ההסתדרות ארנון בר-דוד ביקר היום (שני) באזור שוהם ופתח תקווה. בר-דוד נפגש עם העובדים והוועדים במרחב, וסייר במספר מקומות עבודה מרכזיים במרחב. "תמו ימי מפקדי הארגזים, אנו יודעים היום לעבוד עם כל המפלגות", אמר בר-דוד, "היום אנו הבית של כל העובדים והבית של כל המפלגות, ורוחב העשייה הזה נותן לנו עוצמה אדירה".

בר-דוד החל את הביקור במפעל "אסם" בשוהם, שם נפגש עם המנכ"ל אבי בן אסאייג, הנהלת החברה וחברי ועד העובדים. בר-דוד קיבל סקירה על מצבה של אסם-נסטלה בתום שנת הקורונה, על אתגרי התעשייה בישראל ועל האתגרים הגלובליים המעצבים את תעשיית המזון.

יושב ראש ההסתדרות ארנון בר דוד ומנכ"ל ההסתדרות עו"ד אופיר אלקלעי בביקור מיוחד במפעל אוסם בשוהם. (צילום: אגף הדוברות בהסתדרות)

יו"ר ההסתדרות הודה למנכ"ל על האירוח החם והביע את התרשמותו מהתעשייה הישראלית בכלל ומאסם בפרט. כמו כן, הודה על שיתוף הפעולה הפורה בין הנהלת החברה לעובדים, לוועדים ולהסתדרות וציין כי יחסי העבודה באסם הם מהטובים ביותר בתעשייה הישראלית.

בהמשך סייר בר-דוד בבית החולים בילינסון, שם נפגש עם ד"ר איתן וירטהיים, מנהל המרכז הרפואי רבין (בתי החולים בילינסון והשרון), יו"ר הוועד הארצי של עובדי קופת חולים כללית, פרוספר בן-חמו, ועם חברי נציגות העובדים בבית החולים. יו"ר ההסתדרות קיבל סקירה על הנעשה במרכז הרפאי והודה לצוותים השונים על העשייה וההצלחה במיגור נגיף הקורונה.

יושב ראש ההסתדרות ארנון בר דוד ומנכ"ל ההסתדרות עו"ד אופיר אלקלעי בביקור מיוחד במרכז הרפואי רבין. (צילום: אגף הדוברות בהסתדרות)

את הסיור חתם יו"ר ההסתדרות באסיפת פורום ועדים מהמרחב. בר-דוד הודה ליו"ר המרחב גיורא נחום ולחברי הוועד על העשייה והרוח הגבית. יו"ר ההסתדרות הדגיש בדבריו כי תמו ימי ההסתדרות המפלגתית: "היום אנו הבית של כל העובדים והבית של כל המפלגות, ורוחב העשייה הזה נותן לנו עוצמה אדירה".

לביקור התלוו מנכ"ל ההסתדרות ורמ"ט יו"ר ההסתדרות עו"ד אופיר אלקלעי; יו"ר מרחב פתח תקווה גיורא נחום; יו"ר נעמת במרחב דינה רווח; יו"ר אגף ארגון ומרחבים אבי יחזקאל; מנכ"ל האגף רפי סדן; יו"ר הסתדרות המזון והפרמצבטיקה אליעזר בלו ובכירים נוספים.

דבר היום כל בוקר אצלך במייל
על ידי התחברות אני מאשר/ת את תנאי השימוש באתר
תגובות