יום עם מיעוט משתתפים התקיים בריו במשחקים הפראליימפים. אראל הלוי שחתה במשחה 100 מטר חופשי וסיימה במקום ה-10 המכובד. בשייט צמד הסקאד סיים את התחרות במקום ה-11 וצוות הסונאר העפיל לשיוט המדליות מהמקום השמיני בלי סיכוי ממשי למדליה.

שחיה: אראל הלוי סיימה במקום ה-5

אראל הלוי עלתה בשעות הבוקר למקצה הראשון ב-100 חופשי ברמת הנכות 7. היא סיימה במקום ה-5 במקצה שלה עם זמן של 1:21:56 דקות שלא הספיק לה להעפלה לגמר אלא רק למקום ה-10 המכובד.

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

שייט: השייטים איבדו סיכוי למדליה

אכזבה לצוות הסונאר אשר קיווה לשפר עמדות לקראת שיוט המדליות שיתקיים היום. דרור כהן, ארנון אפרתי ושמעון בן יעקב פתחו לא טוב את השיוט ה-9 וסיימו אותו במקום ה-13. בשיוט ה-10 השלישיה הישראלית הצליחה להשיג תוצאה יותר טובה וסיימה במקום ה-5. סך הכל לאחר 10 שיוטים הם ממוקמים במקום ה-8 מתוך 10 קבוצות מתחרות, עם 55 נקודות ובמרחק גדול מדי מהמקום השלישי בו ממוקמת שלישיה קנדית עם 44 נקודות. בשיוט המדליות בסונאר אין ניקוד כפול כמו בתחרות האולימפית ולכן לעקוף את הקנדים הופכת למשימה כמעט בלתי אפשרית.

הצמד משה והגר זהבי סיימו את התחרות במקום ה-11 הכללי לאחר שלא הצליחו להעפיל לשיוט המדליות. בשני השיוטים האחרונים של התחרות, השיוטים ה-9 וה-10 סיימו במקום העשירי.

מה מצפה לנו היום:

אנו מתקדמים לקראת סיום התחרויות בריו. היום הוא היום הלפני אחרון של הספורטאים הישראלים. בשחיה ענבל פיזרו תעלה להתחרות ב-100 מטר חופשי ברמת הנכות 5, ענבל, שכפי שהסתבר הגיע לאחר פציעה לתחרויות, תנסה לזכות במדליה שניה בתחרויות. בנוסף למדליית הארד שזכתה בה שלשום במשחה ה-200 מעורב אישי. בנוסף יתחרה יואב ולינסקי במשחה 100 מטר חופשי גברים וינסה להעפיל לגמר.

בשייט יתקיים כאמור שיוט המדליות בתחרות הסונאר. אך כמובן ששלישית הישראלים דרור כהן, ארנון אפרתי ושמעון בן יעקב. איבדו את הסיכוי לזכיה במדליה וינסו בעיקר לשפר את המיקום הסופי.