דבר העובדים בארץ ישראל
menu
יום חמישי ט"ו בחשון תשפ"ב 21.10.21
24°תל אביב
  • 19°ירושלים
  • 24°תל אביב
  • 21°חיפה
  • 22°אשדוד
  • 18°באר שבע
  • 23°אילת
  • 21°טבריה
  • 15°צפת
  • 23°לוד
  • IMS הנתונים באדיבות השירות המטאורולוגי הישראלי
histadrut
Created by rgb media Powered by Salamandra
© כל הזכויות שמורות לדבר העובדים בארץ ישראל
עבודה

בר-דוד: "העלאת שכר המינימום ל-6,000 שקלים ללא שביתה, תהיה ההישג הגדול ביותר של ההסתדרות"

יו"ר ההסתדרות אמר את הדברים במהלך סיור שקיים היום במרחב ראשון לציון בהסתדרות

יו"ר ההסתדרות ארנון בר-דוד (צילום: ההסתדרות)
ניצן צבי כהן
ניצן צבי כהן
כתב לענייני עבודה
צרו קשר עם המערכת:

יו"ר ההסתדרות ארנון בר-דוד, אמר היום (ראשון) במהלך ביקורו בראשון לציון ובבאר יעקב: "אם אצליח להעלות את שכר המינימום ל-6,000 שקלים ללא שביתה ואיומי שביתה, זה יהיה ההישג הגדול ביותר של ההסתדרות".

במהלך הביקור שהובילו יו"ר מרחב ראשון לציון בהסתדרות דוד ראובן ויו"ר נעמ"ת במרחב חדווה הלר, נפגש יו"ר ההסתדרות עם ראשי הערים, ועדים ועובדים רבים מהאזור. הסיור נפתח בעיריית ראשון לציון, שם נפגש בר-דוד עם ראש העיר רז קינסטליך, ראשי ועדי העובדים ובכירים בעירייה.

יו"ר ההסתדרות (במרכז) וראש עיריית ראשון לציון, רן קיסטליך (שלישי מימין) (צילום: אגף הדוברות בהסתדרות)

ראש העיר סקר את המתרחש בראשון לציון וציין לטובה את יחסי העבודה עם העובדים וההסתדרות. ארנון בר-דוד הודה לקינסטליך על האירוח, והזכיר את ההיסטוריה הארוכה של ההסתדרות וראשון לציון. הוא הביע תקווה כי יחסי העבודה הטובים יישמרו, והבטיח לסייע ככל שניתן לראש העיר.

בהמשך ביקר יו"ר ההסתדרות במרכז הרפואי שמיר (אסף הרופא), שם נפגש עם המנכ"לית ד"ר אסנת לבציון וראשי הוועדים. מנכ"לית בית החולים הציגה לבר-דוד את החזון והפיתוח שעומדים במרכז פועלו של המרכז הרפואי.

מימין: יו"ר מרחב ראשון לציון דוד ראובן, יו"ר מרחב נעמת חדווה הלר, יו"ר ההסתדרות ארנון בר דוד, יו"ר נעמת חגית פאר, יו"ר ומנכ"ל ההסתדרות עו"ד אופיר אלקלעי (צילום: אגף הדוברות בהסתדרות)

לבציון הודתה ליו"ר ההסתדרות על הסיוע באירועי רווחה למען עובדי בית החולים בתקופת הקורונה. בר-דוד שיבח את מנכ"לית בית החולים, הודה לראשי הוועדים על ההקרבה והעבודה מעוררת הכבוד בתקופת הקורונה, והבטיח להמשיך לסייע ככל שניתן.

לאחר מכן ביקר בר-דוד בעיריית באר יעקב שם נפגש עם ראש העיר ניסים גוזלן, בכירי העירייה וראשי הוועדים. ראש העיר הודה ליו"ר ההסתדרות על הביקור, וציין כי הוא הבכיר הראשון שפוקד את באר יעקב מרגע שקיבלה מעמד של עיר. בר-דוד ציין לטובה את הפיתוח המואץ העובר על העיר ואת יחסי העבודה אשר השתנו ללא הכר בשנים האחרונות בעירייה.

את הסיור חתם יו"ר ההסתדרות באסיפת פורום ועדים מהמרחב בה הודה ליו"ר המרחב דוד ראובן ולחברי הוועדים על העשייה הברוכה. יו"ר ההסתדרות אמר: "העלאת שכר המינימום בתמורה להקפאת שכר זו הבשורה הגדולה לעובד הצעיר ולדור החדש במדינת ישראל".

לסיור התלוו מנכ"ל ההסתדרות ורמ"ט יו"ר ההסתדרות עו"ד אופיר אלקלעי; סגן יו"ר ההסתדרות ויו"ר אגף ארגון ומרחבים אבי יחזקאל; מנכ"ל האגף רפי סדן ; יו"ר הסתדרות המעו"ף גיל בר-טל; יו"ר נעמת חגית פאר ובכירים נוספים.

דבר היום כל בוקר אצלך במייל
על ידי התחברות אני מאשר/ת את תנאי השימוש באתר
עוד על עבודה:
יוקר המחייה בארצות הברית עולה, ורבבות עובדים שובתים בדרישה להעלות את שכרם
אב יחיד שהביא את ביתו בהליך פונדקאות בחו"ל יקבל דמי לידה
3 מבקשי עבודה התמודדו על כל משרה פנויה ברבעון השני של 2021
תגובות